Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta në shitje: Modelet Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Ducati e më shumë

Adly , 217
Aprillia , 2
Cube , 2
Yamaha , 1
Aeon , 92
Aixam , 31
BMX , 4
Aprilia , 806
Arctic Cat , 11
Baotian , 37
Yamaha , 4
Barossa , 13
Audi , 1
Bashan , 43
Beeline , 10
TREK , 1
Benelli , 67
Piaggio , 2
Beta , 35
Bimota , 3
Blata , 5
BMW , 497
Boom , 21
BRP , 4
BSA , 2
Burelli , 13
Cagiva , 38
Can Am , 26
Cectek , 4
CFMOTO , 48
CPI , 20
Daelim , 58
Derbi , 7
Dinli , 1
DKW , 14
Ducati , 192
e-max , 26
emco , 1
E-Ton , 5
Explorer , 8
Generic , 3
Gilera , 274
GOES , 5
Honda , 2
Honda , 3462
Horex , 5
Husaberg , 5
Husqvarna , 30
Hyosung , 27
Indian , 3
Italjet , 58
Jawa , 74
Jinling , 49
Kawasaki , 1230
Keeway , 18
Kingway , 7
KTM , 273
Kymco , 665
Lambretta , 6
Laverda , 5
Lifan , 928
Linhai , 8
Luxxon , 24
Maico , 2
Malaguti , 409
MBK , 43
Megelli , 1
Motobi , 10
Moto Guzzi , 35
MV Agusta , 23
Mz , 33
Norton , 1
Online , 49
Pegasus , 22
Peugeot , 131
PGO , 11
Piaggio , 1762
Polaris , 19
Quadro , 1
Rivero , 4
Sachs , 5
Shineray , 89
Skyteam , 13
SMC , 10
Suzuki , 1689
SYM , 174
TGB , 13
TM , 31
Triumph , 62
Ural , 6
Vespa , 401
VICTORY , 12
Wottan , 3
Yamaha , 4064
Zero , 9
Zhongyu , 18
Zündapp , 1
Jeni në kërkim për motoçikleta në shitje? Me një gamë të gjerë për motorra në shitje, duke filluar nga motorra në shitje 125cc deri te motorra në shitje 600cc, në MerrJep.al nuk mungojnë opsionet për të plotësuar dëshirat tuaja.
MerrJep ofron nj
ë mori mundësish zgjedhjeje mes brendeve më të njohura për motoçikleta në shitje duke përfshirë Yamaha, Suzuki, Honda, Ducati dhe Piaggio.
Sot 10:53
Linku:
Touring  ·  KTM  ·   ·  Tiranë

OKAZION KTM SUPER ADVENTURE S 2021

20 000 EUR

Online
20 Maj 15:29
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max ABS 250cc 2011

2 800 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 19:58
Linku:
Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK

Sot 15:24
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Triumph Bonneville T100 Black

8 500 EUR

25 Maj 20:08
Linku:
Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

4 900 EUR Çmimi me zbritje


Sot 16:50 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA NC750 X-DE AUTOMAT

7 700 EUR

Online
Sot 16:49 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

ZVICRA PIAGGIO BEVERLY 300ie

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 16:35 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC700s

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:35 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda x-adv 2021 ✈️

14 999 EUR

Sot 16:19 Touring  ·  Benelli  ·   ·  Tiranë

Benelli Trk502 viti 2018 500cc A2 !!!

7 099 EUR

Online
Sot 16:14 Skuter  ·  Honda  ·   ·  Tropojë

Shitet Honda Sh 125cc 069 64 09 500

2 500 EUR

Sot 16:10 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine

7 500 EUR

Sot 16:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2010

2 800 EUR

Sot 15:50 Sportiv  ·  BMW  ·  F series  ·  Tiranë

Shitet BMW F800R

5 300 EUR

Sot 15:50 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  ninebot  ·  Tiranë

SKUTER Elektrik Ninebot 10/10 Akull

50 000 LEK

Sot 15:50 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa LX 125  ·  Tiranë

VESPA LX 125

1 900 EUR

Sot 15:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda

9 700 EUR

Sot 15:44 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Adv350

9 500 EUR

Sot 15:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xenter 125cc

2 300 EUR

Sot 15:24
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Triumph Bonneville T100 Black

8 500 EUR

Sot 15:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 300 ABS

6 200 EUR

Sot 15:23 Skuter  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda CRF 250M

5 200 EUR

Sot 15:23 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH 300 2017

4 450 EUR

Sot 15:22 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER6N  ·  Durrës

Kawasaki ER6N 650cc 3500€

3 500 EUR

Online
Sot 15:20 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

Sot 15:20 Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Durrës

Suzuki Burgman 650 Executive 2015

6 100 EUR

Sot 15:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC750X 2018

8 200 EUR

Sot 15:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 125 2022

5 800 EUR

Sot 15:19 Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Durrës

Suzuki Burgman 650 Executive

6 400 EUR

Sot 15:12 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet honda nc750x 2020

9 000 EUR

Sot 15:09 Touring  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Tiranë

Shitet V Strom viti 2020

9 500 EUR

Sot 15:09 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 900 EUR

Sot 14:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda X-ADV 750

9 900 EUR

Sot 14:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700XA ABS SC-PROJECT

5 900 EUR

Sot 14:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC750SD ABS DCT Automatik

5 900 EUR

Sot 14:58 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700S ABS viti 2013 Svizzera ����

5 300 EUR

Sot 14:58 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1090 ADVENTURE

11 800 EUR

Sot 14:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Integra 700 DCT ABS

5 500 EUR

Sot 14:58 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda CRF 250M viti 2017

4 900 EUR

Sot 14:58 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH300 ie ABS viti 12/2015

3 950 EUR

Sot 14:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-Max 400 ABS

4 900 EUR

Sot 14:58 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700SD fantastik manual 6 marshe

5 600 EUR

Sot 14:58 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Vespa GTS SUPER 300 ABS ASR AKRAPOVIČ

4 800 EUR

Sot 14:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Vlorë

Tmax 2013 look 2015

8 000 EUR

Sot 14:53 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Aprilia Derbi Variant Sport 125

1 850 EUR

Sot 14:53 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  FMX  ·  Durrës

����Honda FMX 650 viti 2006. Km 19695.

3 900 EUR

Sot 14:53 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH 125 ABS viti 2016, Start&Stop

2 950 EUR

Sot 14:53 Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fantastik Suzuki GS500U 2005

2 550 EUR

Sot 14:53 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Vlorë

stopa

200 EUR

Sot 14:53 Auto sallon Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ATV 125 CC EXTREME

Shitësit të Besuar

Markat më të njohura për motorra në shitje: Kawasaki Z750, Honda Sh, Ducati Monster, Piaggio Liberty 125, Yamaha R1, Suzuki


Nga linjat elegante të Yamaha R6, Honda Sh deri te fuqia e papërpunuar e Kawasaki Z750, një motorr i fuqishëm që shitet si i ri dhe i përdorur, markat më të njohura të motoçikletave në botë janë në dorën tuaj në MerrJep.al. Edhe nëse jeni të tërhequr nga shkathtësia e një skuteri 125cc ose nga adrenalina e një motorri sportiv 600cc apo 650cc, ka gjithmonë një motorr që pret për të ndezur pasionin tuaj, qoftë një Yamaha, Suzuki, Honda, Ducati apo Piaggio.

Zgjidhni motorra të përdorur mes Ducati dhe Yamaha


Hyni në botën e motoçikletave Yamaha: nga Yamaha R6 që pompon adrenalinë te Yamaha R1 ikonë.


Ose, përjetoni mishërimin e stilit, sofistikimit dhe performancës me motoçikletat Ducati. Pavarësisht nëse jeni të mahnitur nga fuqia e papërpunuar e Ducati Monster ose eleganca e Ducati Multistrada, çdo motorr Ducati premton një udhëtim si asgjë tjetër.

Motoçikleta në shitje: Suzuki dhe Piaggio


Zbuloni ekuilibrin e përsosur të besueshmërisë dhe performancës me motoçikletat Suzuki. Nga Suzuki GSX-R tek Suzuki V-Strom, Suzuki ofron një linjë të larmishme që i përshtatet nevojave dhe preferencave të çdo drejtuesi.


Ndërkaq, motorrët Piaggio ofrojnë një përzierje të përsosur të performancës dhe stilit italian. Nga Piaggio Liberty 125 deri te Piaggio Beverly, çdo model është krijuar për të ofruar një përvojë të qetë dhe pa mundim të drejtimit.

Zgjidhni mes Kawasaki Z750 dhe Kawasaki Ninja ose një motorr me kosh


Dominoni rrugën me motoçikletat Kawasaki, të njohura për fuqinë e tyre të pakrahasueshme dhe inxhinierinë preçize. Pavarësisht nëse jeni të etur për adrenalinën e një Kawasaki Z750 ose të një Kawasaki Ninja, secili model është krijuar për të ofruar performancë pa kompromise dhe dinamikë emocionuese të udhëtimit.


Ndërsa, nëse po kërkoni komoditetin, eksploroni “motorr me kosh”, perfekte për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore ndërsa lundroni në rrugën e hapur. Një motorr me kosh kombinon prakticitetin me stilin, duke siguruar që jeni të përgatitur për çdo udhëtim.

Shisni motoçikleta me lehtësi


Listoni motoçikletën tuaj për shitje në platformën e MerrJep.al duke shkruar “motora në shitje”, “motoçikleta në shitje”, “motor në shitje”, ose “motorr në shitje”, "shes Yamaha R1", treguar nëse ka apo jo dokumenta, gjendjen e motorrit (për shembull mund të shkruani "është në gjendje shumë të mirë", treguar nëse motorri ka doganë apo jo, ose dhe vendin nga vjen ("ardhur nga Gjermania"), dhe lidhuni me blerësit e mundshëm që kërkojnë aventurën e tyre të radhës.

Ose blini motoçikleta në MerrJep.al


MerrJep.al ofron një përvojë blerjeje pa probleme me kilometra dhe kubikë të ndryshëm, duke ju lejuar të shfletoni një gamë të gjerë motorra në shitje të rinj dhe motorra te përdorur nga komoditeti i shtëpisë tuaj.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një model Suzuki, Yamaha, Honda ose Ducati, platforma intuitive e MerrJep.al e bën të lehtë gjetjen e udhëtimit të përsosur që i përshtatet preferencave dhe buxhetit tuaj.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione