Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 61
Aprillia , 1
Aeon , 28
Aixam , 3
Aprilia , 438
Baotian , 13
Yamaha , 2
Barossa , 5
Audi , 1
Bashan , 7
Beeline , 5
Benelli , 32
Piaggio , 1
Beta , 14
Bimota , 2
Blata , 1
BMW , 56
Boom , 2
Burelli , 4
Cagiva , 2
Can Am , 2
CFMOTO , 8
CPI , 1
Daelim , 20
Derbi , 3
DKW , 2
Ducati , 5
e-max , 13
E-Ton , 2
Generic , 2
Gilera , 186
Honda , 1058
Horex , 1
Hyosung , 5
Italjet , 23
Jawa , 6
Jinling , 11
Kawasaki , 39
Keeway , 8
Kingway , 1
KTM , 14
Kymco , 534
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 73
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 337
MBK , 31
Megelli , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Online , 10
Pegasus , 8
Peugeot , 106
PGO , 3
Piaggio , 1375
Rivero , 1
Sachs , 2
Shineray , 3
Skyteam , 4
SMC , 1
Suzuki , 708
SYM , 113
TGB , 3
TM , 13
Triumph , 1
Vespa , 190
VICTORY , 2
Wottan , 4
Yamaha , 1718
Zero , 4
Zhongyu , 3

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.Dje 19:54
Linku:
Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X-ADV 750cc 11/2022

12 800 EUR

09 Korr 17:22
Linku:
Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max 2012 ABS

2 700 EUR


Sot 01:34 Skuterë  ·  Honda  ·  PCX  ·  Durrës

Honda PCX 125 cc Viti 2012 ECO Zvicra ����

2 500 EUR

Sot 00:16 Skuterë  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Okazion

1 900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Skuterë  ·  Malaguti  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Malaguti 250cc

2 100 EUR

Dje 23:50 Skuterë  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Shitet piaggio liberty 125cc

1 300 EUR

Dje 23:31 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

OKAZION! SHITET YAMAHA X CITY 250 kw

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:25 Skuterë  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Piaggio

1 EUR

Dje 22:48 Skuterë  ·  Honda  ·  Shadow  ·  Tiranë

Super okazionn

1 700 EUR

Dje 22:34 Skuterë  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter 125 kubik

1 700 EUR

Online
Dje 22:34 Skuterë  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa GTS 250

2 700 EUR

Online
Dje 21:52 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet X MAX 300

6 500 EUR

Dje 21:34 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Shitet IRON XMAX i 2016

3 800 EUR

Dje 21:17 Skuterë  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

C600Sport 7000€ 2013

7 000 EUR

Dje 21:09 Skuterë  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Shitet Tmax Tech Max 2023

18 000 EUR

Dje 21:09 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-Max 125c ne shitje

4 300 EUR

Dje 21:09 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet x max 250cc momo design

2 800 EUR

Dje 21:07 Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Integra

5 200 EUR

Dje 21:07 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 400 ABS

4 200 EUR

Dje 21:04 Skuterë  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

Honda SWT 400 ABS

3 400 EUR

Dje 20:58 Skuterë  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda SH300 ABS

3 100 EUR

Dje 20:23 Skuterë  ·  Honda  ·  PCX  ·  Tiranë

Honda pcx 125cc 2013 ECO okazion

2 500 EUR

Dje 20:15 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

X Max 250 cc momo design

2 800 EUR

Dje 20:00 Skuterë  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Durrës

T Max 560

12 500 EUR

Online
Dje 19:54
Linku:
Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X-ADV 750cc 11/2022

12 800 EUR

Dje 19:47 Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda x adv full extra

16 999 EUR

Dje 18:39 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Obarter X7 electric scooter

2 300 EUR

Dje 18:23 Skuterë  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Tiranë

Suzuki Burgman 650 (full opsion)

7 200 EUR

Dje 18:08 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Obarter X7 electric scooter

2 300 EUR

Dje 18:08 Skuterë  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Durrës

Skuter Malaguti Madison 200cc

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:08 Skuterë  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xenter 125cc

2 100 EUR

Dje 18:05 Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA FORZA 125

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:38 Auto sallon Skuterë  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Durrës

shitet motorr 150 cc

700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Skuterë  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda SH 300i

2 200 EUR

Dje 14:35 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-max 2017

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:46 Skuterë  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

N max 125 me patent makine

2 800 EUR

Dje 12:51 Skuterë  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio liberty per pjes

10 LEK

Dje 12:43 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Okazion

5 300 EUR

Dje 12:36 Skuterë  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Durrës

T-max 500 2011

5 500 EUR

Dje 12:33 Skuterë  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Vlorë

Dayang

600 LEK

Dje 12:16 Skuterë  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tricity 155cc viti 2022

3 500 EUR

Dje 12:16 Skuterë  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda SH 300ie 2011

2 800 EUR

Dje 11:52 Skuterë  ·  Wottan  ·  STORM-S  ·  Tiranë

Okaziooon

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:44 Skuterë  ·  Piaggio  ·  X8  ·  Tiranë

SHITET PIAGGIO X8 200cc

1 400 EUR

Dje 11:40 Skuterë  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Super Okazion Honda SH - 2012 - 300cc - 3000€ i disk.

3 000 EUR

Dje 11:21 Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET HONDA SH. SUPER GJENDJE 300 cc 2007

2 350 EUR

Dje 11:19 Skuterë  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Tiranë

Piaggio MP3 350 cc 2018

5 500 EUR

Dje 11:06 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 250 ����

3 900 EUR

Dje 11:05 Skuterë  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X ADV 750

12 000 EUR


Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione