Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Për meshkuj , 7551
Unisex , 3165
Për femra , 1360

Blej aksesorë dhe orë të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura. Shiko njoftimet për aksesorë telefonash, bizhuteri, orë Rolex, Hublot, Micheal Kors, Gucci, dhe të tjera. Gjej syze të ndryshme si Louis Vuitton, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Ray Ban, Celine dhe shumë marka të tjera në shitje.11 Qer 07:53
Linku:
Dyqan Për femra  ·  Tiranë

Syze Miu Miu

60 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:49
Linku:
Për meshkuj  ·  Vlorë

Ferrucci Watch

63 LEK Çmimi me zbritje


Sot 02:50 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

ora origjinale

Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Unisex  ·  Tiranë

Rozario

2 500 EUR

Dje 23:52 Për meshkuj  ·  Durrës

Ombre nomade louis vuitton

200 EUR

Dje 23:49
Linku:
Për meshkuj  ·  Vlorë

Ferrucci Watch

63 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:47 Unisex  ·  Tiranë

Cartier

2 500 EUR

Dje 23:45 Për femra  ·  Tiranë

Pandora

1 EUR

Dje 22:52 Për meshkuj  ·  Fier

Syze Ray Ban

10 000 LEK

Dje 22:08 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shes Ore Armani

100 EUR

Dje 21:25 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

❌ Hublot Classic Fusion ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 8 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:18 Për meshkuj  ·  Durrës

ORE MAGNETIKE SUPER E VECANTE

80 LEK

Dje 19:50 Për meshkuj  ·  Tiranë

Okazion Armitron 2023

49 EUR

Dje 19:45 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Luminzo Chronograph❌

149 EUR

Dje 19:45 Unisex  ·  Tiranë

❌Okazion Doni Bolina 2024 Swiss❌

77 EUR

Dje 18:39 Unisex  ·  Tiranë

Pult Garazhi

1 500 LEK

Dje 17:15 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 16:41 Unisex  ·  Tiranë

Varse floriri 14kt

650 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:10 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Romanson e lare me flori

5 000 LEK

Dje 16:08 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

TOSHIBA CANVIO

Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

Apple Watch Seria 9

Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

HiFuture AURA

Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

PRESTIGIO REVOLT A1

Shitësit të Besuar
Dje 16:04 Për femra  ·  Tiranë

MULTIVITAMINA PER GRA +50 VJEC

2 500 LEK

Online
Dje 16:04 Për meshkuj  ·  Tiranë

CANTE

500 LEK

Online
Dje 16:03 Për femra  ·  Tiranë

SHITET ORE FESTINA

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 16:03 Për meshkuj  ·  Tiranë

SHITET ORE RIVADO

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 16:00 Unisex  ·  Tiranë

VAJ PESHKU

3 000 LEK

Online
Dje 16:00 Unisex  ·  Tiranë

ADVIL PM

2 500 LEK

Online
Dje 16:00 Për meshkuj  ·  Tiranë

CANTE

500 LEK

Online
Dje 15:59 Për femra  ·  Tiranë

PARFUM ESCADA

5 000 LEK

Online
Dje 15:59 Për femra  ·  Tiranë

SWATCH

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 14:59 Unisex  ·  Tiranë

Rolex

5 000 EUR

Dje 14:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

Maserati

170 EUR

Dje 14:16 Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex

Dje 12:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

☎️Ore RAIMOND WEIL (100 % origjinale)☎️

2 699 EUR

Dje 12:43 Për meshkuj  ·  Tiranë

��Giorgio Armani - Sunglasses��

150 EUR

Dje 12:10 Unisex  ·  Shkodër

Ore muri

5 000 LEK

Dje 12:09 Për meshkuj  ·  Tiranë

Casio G-Shock

250 LEK

Dje 11:55 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

DJ MAVIC PRO 2

Shitësit të Besuar
Dje 11:55 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

APPLE WATCH ULTRA 2

Shitësit të Besuar

Kërkoni aksesorë apo orë të ndryshme? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të aksesorëve dhe orëve për femra, meshkuj dhe unisex. Shiko njoftimet dhe gjej aksesorë dhe orë të ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Blej Aksesorë dhe orë të ndryshëm në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në Merrjep.al dhe gjej aksesorë dhe orë nga më të ndryshmit në shitje. Shiko njoftimet për aksesorë telefonash, bizhuteri, orë Rolex, Hublot, Micheal Kors, Gucci, Omega, Cartier, Tommy Hilfiger dhe shumë të tjera në shitje. Blej Syze nga markat dhe llojet e ndryshme si Syze dielli Ray Ban, Syze dielli police, Syze Louis Vuiton, Syze Optike, Syze Gucci, Syze Prada, Syze Hugo Boss, Mont Blanc, Syze armani, Versace dhe shumë marka të tjera në trend. Gjej bizhuteri të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme në shitje.


Shit Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Keni aksesorë, orë apo bizhuteri të ndryshme që dëshironi ti shisni? MerrJep.al vshtë patforma e duhur për ju. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e e produktit që shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione