Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Objekte të Huaja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë






Bleni dhe shisni objekte të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Shikoni njoftimet për objekte biznesi, lokale, biznese, pajisje të ndryshme që mund të ju duhen. Gjeni pajisje dhe objeke të ndryshme duke filtruar njoftimet në bazë të çmimit ose kërkoni në kutinë e kërkimit.



Dje 18:07 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologjik.

830 000 EUR

Dje 13:50 Objekte të huaja , Durrës

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

1 500 000 EUR

Dje 13:44 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologji!

830 000 EUR

Dje 13:44 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

170 000 EUR

Dje 13:44 Objekte të huaja , Tiranë

Jepet me qera sevis tek 21 Dhjetori.

Dje 13:44 Objekte të huaja , Tiranë

Rruga e Elbasanit

Dje 13:44 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate

99 570 EUR

Dje 13:40 Objekte të huaja , Tiranë

Okazion!! Shiten ambiente komerciale tek Kompleksi Mirabella

85 624 EUR

Dje 13:33 Objekte të huaja , Fier

Shiten drita led

200 EUR

Dje 09:52 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet Ambient Biznesi / Zyra, Kopshti Botanik

750 000 EUR

Dje 09:18 Objekte të huaja , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi I Kavajes, Durres

820 000 EUR

26 Maj 13:59 Objekte të huaja , Durrës

SHITET AMBIENT NE RRUGE KRYESORE !!!

100 000 EUR

26 Maj 11:37 Objekte të huaja , Fier

Shitet ambjent Biznesi te kthesa e patosit

1 EUR

26 Maj 09:24 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet njesi sherbimi tek Pazari i Ri.

633 920 EUR

26 Maj 09:24 Objekte të huaja , Tiranë

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi

26 Maj 09:18 Objekte të huaja , Tiranë

Jepet me qera Hotel-Bar-Restorant ne Sarande!

25 Maj 09:15 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambient komercial tek Ali Demi

432 000 EUR

25 Maj 08:48 Objekte të huaja , Durrës

SHITET SUPER KAPANON NE RRUGEN KRYESORE SUKTH!

480 000 EUR

25 Maj 04:35 Objekte të huaja , Vlorë

cadra okazion

1 200 LEK

24 Maj 22:59 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet objecti ne qender te Prishtines.

5 000 000 EUR

24 Maj 20:32 Objekte të huaja , Durrës

SHITET

3 500 EUR

24 Maj 19:43 Objekte të huaja , Vlorë

Shitet ambient biznesi buze rruge me super cmim

650 000 EUR

24 Maj 10:31 Objekte të huaja , Durrës

JEPET KAPANON ME QIRA NE ZONEN E KENETES!

24 Maj 09:42 Objekte të huaja , Durrës

JEPET ME QIRA KAPANON!

7 500 EUR

23 Maj 21:19 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet Dyqan Dublex Prane Kinema 17 Nentori

210 000 EUR






MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të objekteve, apartamenteve, studiove, lokaleve, dhe apartamente të të gjitha kategorive.


Blej Objekte, Lokale, Apartamente në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për objekte, apartamente, lokale, studio, apo pajisje tjera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet me karakteristikat e objektit si ndërtesë e re, me pishinë, me ballkon apo terracë, apartament, me ashensor, shtëpi e veçuar, hapësirë parkimi, garazh, sipërfaqe ujore, qendër kryesore, zonë rekreative, vend për skijim dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit objekte, lokale apo apartamente në MerrJep.al


Nëse posedoni lokale apo objekte të ndryshme që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime lehtë dhe shpejtë duke plotësuar formularin me informata rreth objektit që dësironi ta shisni.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione