Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oferta për Turizëm dhe Evente


Gjej njoftime për turizëm, oferta për pushime jashtë vendit, dhe për apartamente dhe dhoma plazhi, dhoma ditore, në Gjtihë Shqipërinë. Si dhe produkte të ndryshme si tenda, karrige, shazllone, zgar dhe të tjera. Shiko ofertat për pushime në Stamboll, Amsterdam, Dubai, Antalya, Dubrovnik, dhe në vendet në Shqipëri si Durrës, Velipojë Shëngjin, Dardhë, Kolashine e të tjerë.23 Pri 13:32
Linku:
Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Shitet hotel ,My Apartments Tirane

1 420 000 EUR


Dje 22:54 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Shezllone cadra plazhi italiane 100%

85 LEK

Dje 19:36 Turizëm dhe Evente  ·  Korçë

Valixhe 28", Traveler's Choice

10 000 LEK

Dje 16:59 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM!

4 250 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:44 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

SHITET HOTEL NE SHKEMBI I KAVAJES!

1 200 000 EUR

Shitësit të Besuar
19 Maj 13:15 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Bileta Euro 2024

1 EUR

18 Maj 01:32 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Bileta Euro 2024 - Shqiperi

320 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 17:53 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Kerkohet KAMARIER ose nsihmes kamarier

55 000 LEK

11 Maj 15:30 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Shezllone karrige tavolina

1 EUR

11 Maj 12:24 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Turizem

08 Maj 18:47 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

068 47 33 825

Shitësit të Besuar
08 Maj 02:57 Turizëm dhe Evente  ·  Lezhë

Shiten 100 koplete qadra plazhi 2 sezone te perdorur

200 EUR

07 Maj 12:27 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Okazion Shitet Hotel te Mali i Robit Durres

650 000 LEK

07 Maj 12:06 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Shqipëri Spanjë Euro 2024

1 200 EUR

07 Maj 10:50 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Kuti çelësash me Kod 4-shifror

35 EUR

07 Maj 10:38 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Shqipëri Spanjë Euro 2024

1 200 EUR

07 Maj 10:32 Turizëm dhe Evente  ·  Tiranë

Shes 4 bileta me Spanjen Euro 2024

2 000 EUR

30 Pri 10:36 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Shitet, Hotel, Golem, Durrës

1 500 000 EUR

Shitësit të Besuar
29 Pri 20:35 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Lojra

1 EUR

29 Pri 20:27 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Makineri akulli

1 EUR

29 Pri 20:23 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Pajisje guzhine dhe picerie

1 EUR


Jeni duke kërkuar për oferta për pushime verore apo dimërore? Gjej ofertat më të mira për pushime verore apo dimërore në Shqipëri apo jashtë vendit. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertën ideale për ju.


Njoftime për turizëm dhe evente


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej produkte të ndryshme për turizëm dhe evente dhe për oferta për pushime verore dhe dimërore në Shqipëri dhe Jashtë vendit. Shiko njoftimet për dhoma plazhi, shtëpi plazhi, oferta për hotele dhe restaurante, dhe për produkte të ndryshëm për turizëm si Tenda, karrige, Shazllone, Zgara dhe shumëçka tjetër në shitje.


Shiko ofertat për pushime verore në Stamboll, Antalya, Dubai, Strugë, Ulqin, Amsterdam, Dubrovnik, Milano dhe shumë vende tjera në Shqipëri dhe jashtë vendit.


Shiko ofertat për pushime dimërore në Dardhë, Kolashine, Mavrovë, Vienë, Pragë, Brezovicë, Brod, Prevallë, dhe shumë vende tjera me çmimet më të volitshme.


Reklamo oferta për turizëm dhe evente


Jeni agjensi turistike që ofroni udhëtime për pushime verore dhe dimërore? Reklamoni ofertat tuaja në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe gjej të interesuarit për ofertat tuaja.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione