Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje biznesi apo Biznese të Përpunuara në shitje


Gjej biznese të përpunuara në shitje apo me qera në MerrJep.al. SHiko njoftimet për mobilje biznesi në shitje, pajisje bar kafe, divane, karriga për arredim, frigorifer dopio,furrë byreku, lokale në shitje. Gjej biznese të ndryshme si pastiçeri, sallë playstation, pastrim kimik, parukeri, furrë buke, dhe shumëçka tjetër në shitje për biznese të ndryshme.Dje 16:03 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Klinike Dentare

14 000 EUR

04 Dhj 13:15 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Okazion

1 700 EUR

04 Dhj 08:46 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Shitet lokali

150 000 EUR


Dëshironi të filloni biznesin tuaj? Blej pajisje biznesi apo biznese të përpunuara në shitje apo me qera në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.


Blej pajisje për Biznese apo Biznese të Përpunuara


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje të ndryshme për biznesin tuaj apo për biznese të përpunuara në shitje, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për mobilje biznesi në shitje, pajisje bar kafe, divane, karriga për arredim, frigorifer dopio,furrë byreku, lokale në shitje, frigorifer pica, furrë pasticerie, tenda, çader dielli, frigorifer për akullore, pajisje picerie, dhe shumë të tjera.


Blej biznese të përpunuara nga të gjitha fushat si pastiçeri, sallë playstation, pastrim kimik, parukeri, furrë buke, sallon për meshkuj, biznes transporti, servis makinash, klinike dentare, restaurante, dhe shumë të tjerë në shitje apo me qera.


Shit Pajise për biznese apo Biznese të përpunuara


Nëse keni pajisje biznesi apo biznes të përpunuar që dëshironi të shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e biznesit dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në Merrjep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione