Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje dhe Aparate shtëpiake ne Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pajisje dhe aparate të ndryshme shtëpiake. Gjeni frigoriferë dhe frizë, ngrohëse dhe klima, lavatriçe dhe makina tharëse, furrë dhe mikrovalë, servis për teknikë të bardhë, fshesë me korrent, enëlarëse dhe të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisjen që ju nevojitet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë juve.21 Maj 12:48
Linku:
Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Shes Frigorifer Hotpoint Ariston

30 000 LEK


Sot 10:04 Të tjera  ·  Lezhë

TRANSFORMATOR ENERGJIE 560 KVA

Sot 10:00 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet makine qepese gjermane familiare privilegj 15.000 lek

15 000 LEK

Sot 09:53 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Tiranë

Frigorifer Siemens

17 000 LEK

Sot 09:52 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Termometer dhe hydrometer

18 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:51 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Testues i ujit te pijshem

17 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 08:27 Të tjera  ·  Tiranë

Blender PROFESIONAL Per Lokal i Ri

60 EUR

Sot 07:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Kalorifera

80 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SOBE DRURI

13 000 LEK

Dje 20:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Whirlpool  ·  Tiranë

Shitet Frigorifer i përdorur

15 000 LEK

Dje 20:01 Të tjera  ·  Tiranë

Aparat tensioni SENDO (JAPONEZ)

5 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:27 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Fshese

9 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:27 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  RainBow  ·  Durrës

FSHESA GJERMANE

8 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:25 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Okazion video game G11 Pro

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Syze optike progresive

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 18:27 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Shitet frigorifer 250 euro

250 EUR

Dje 17:26 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET SOBE ME DRU E PERDORUR VETEM 1 HERE

15 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:05 Të tjera  ·  Durrës

Boiler per lavaman BOSCH 15 Litra

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

45 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

80 EUR

Dje 14:12 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Shitet Reklame biznesi 5m

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOMBOLA GAZI

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:42 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ASPIRATOR ZGARE

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:38 Të tjera  ·  Tiranë

Sonoff Basic R2 Smart

10 EUR

Dje 13:35 Të tjera  ·  Tiranë

Wahl Travel Shaver

50 EUR

Dje 10:29 Të tjera  ·  Tiranë

Celes Smart me aplikacion Wifi

1 499 LEK

Dje 10:21 Të tjera  ·  Tiranë

Thike prerese per shalqir/pjeper

900 LEK

Dje 09:40 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet akuarium i madh

1 200 EUR

Dje 09:16 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

Shitet Air Fryer Dsp Profesional

80 EUR

24 Maj 23:36 Të tjera  ·  Tiranë

Shtrydhese Frutash MOULINEX

3 000 LEK

24 Maj 18:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Tiranë

Kondicioner tokesor inverter

125 EUR

24 Maj 18:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Tiranë

Kondicioner Midea

360 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 16:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bolier + pianure

120 EUR Çmimi me zbritje


Gjeni çfarëdo pajisje që mund të ju nevojitet për shtëpinë tuaj. Shikoni njoftimet dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisje, aparatin që ju nevojitet juve.


Blej Pajisje dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për pajisje për shtëpinë tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për pajisje të ndryshme si shtrydhëse frutash, enë të ndryshme, ngrohese elektrike, ngrohese elektrike per lokale, frigorifera të ri apo të përdorur, lavatrice të ndryshme, Makinë tharëse, mikrovale ne shitje, fshesa me korrent nga markat e ndryshme, enëlarëse, dhe shërbime për servis për aparate shtëpiake dhe shumë pajisje të tjera në shitje.Shit pajisje dhe aparate shtëpiake


Nëse posedoni çfarëdo pajisje teknike për shtëpi që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me 70,000 vizitorë në ditë ju mund të gjeni blerësit e interesuar më shpejtë. Krijo njoftime tani duke plotësuar formularin me informatat për produktin dhe gjeni blerësit e produktit tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione