Blej Pajisje dhe Aparate shtëpiake | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Pajisje dhe aparate të ndryshme shtëpiake. Gjeni frigoriferë dhe frizë, ngrohëse dhe klima,  lavatriçe dhe makina tharëse, furrë dhe mikrovalë, servis për teknikë të bardhë, fshesë me korrent, enëlarëse dhe të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisjen që ju nevojitet dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë juve. 

Dje 18:47 ,

ORE ANTIKE

2 000 LEK

Dje 18:46 ,

Moka kafe

1 800 LEK

Dje 18:45 ,

Çajnik Xingato

1 800 LEK

Dje 18:43 ,

Thekse Buke

2 500 LEK

Dje 18:42 ,

Shtrydhese Frutash

7 000 LEK

Dje 18:41 ,

Frulatot

3 500 LEK

Dje 18:39 ,

Nutri Bullet

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:36 ,

NGROFSE UJI

2 800 LEK

Dje 18:31 ,

APARAT KOKOSHKA

2 000 LEK

Dje 18:30 ,

Brumatriçe

5 500 LEK

Dje 18:29 ,

Shtrydhese Frutash

8 000 LEK

Dje 18:28 ,

SHPORTE QERASJE

1 800 LEK

Dje 18:27 ,

Hekur Me kaldaje

7 000 LEK

Dje 18:26 ,

Artistike Gjermane

2 000 LEK

Dje 18:25 ,

Set Vazo per lulet

1 800 LEK

Dje 18:24 ,

ARTISTIKE

1 000 LEK

Dje 18:23 ,

Ora Antike

2 000 LEK

Dje 18:22 ,

ORE SPIRANCE

3 500 LEK

Dje 18:20 ,

ORA

2 500 LEK

Dje 18:19 ,

Artistike Gjermane

2 000 LEK

Dje 18:17 ,

Mbajtese biskotash

1 800 LEK

Dje 18:16 ,

MBAJTESE BISKOTASH

3 500 LEK

Dje 18:15 ,

Aparat Degjimi

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:14 ,

Masazhator per syte

4 000 LEK

Gjeni çfarëdo pajisje që mund të ju nevojitet për shtëpinë tuaj. Shikoni njoftimet dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për pajisje, aparatin që ju nevojitet juve.

Blej Pajisje dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al

Jeni duke kërkuar për pajisje për shtëpinë tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për pajisje të ndryshme si shtrydhëse frutash, enë të ndryshme, ngrohese elektrike, ngrohese elektrike per lokale, frigorifera të ri apo të përdorur, lavatrice të ndryshme, Makinë tharëse, mikrovale ne shitje, fshesa me korrent nga markat e ndryshme, enëlarëse, dhe shërbime për servis për aparate shtëpiake dhe shumë pajisje të tjera në shitje.

 

Shit pajisje dhe aparate shtëpiake

Nëse posedoni çfarëdo pajisje teknike për shtëpi që dëshironi ti shisni MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me 70,000 vizitorë në ditë ju mund të gjeni blerësit e interesuar më shpejtë. Krijo njoftime tani duke plotësuar formularin me informatat për produktin dhe gjeni blerësit e produktit tuaj.


Në fillim