Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis Makinash | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Shërbime për Servis për Makina. Shikoni njoftimet për servis makinash në gjithë Shqipërinë, shërbime të ndryshme si Diagnostifikim, programim, çkodim, pastrim feneresh, dhe ndërrim të pjesëve të ndryshme si parakolpe, fener, impjant gazi, katalizator dhe shumë të tjera. Gjeni shërbimin që i nevojitet makinës tuaj me çmimet më të arsyeshme.22 Sht 19:41 Servis për makina , Vlorë

RIPAROJME BAXHA-PANORAMA

1 EUR

22 Sht 14:38 Servis për makina , Tiranë

Andorid per Volvo XC60

160 EUR

20 Sht 23:37 Servis për makina , Tiranë

vcds hex-v2 super com 23.3

6 000 LEK

20 Sht 23:35 Servis për makina , Tiranë

Testues makine obd2

3 500 LEK

20 Sht 15:04 Servis për makina , Tiranë

Kompresor ajri elektrik 100 lt

60 000 LEK

19 Sht 12:50 Servis për makina , Tiranë

SHITET TAVOLINE PUNE E BERE ME POROSI

1 EUR

19 Sht 08:46 Servis për makina , Tiranë

Shitet

850 EUR

16 Sht 23:24 Servis për makina , Tiranë

OBD Eleven NextGen Credits Pro

22 000 LEK

15 Sht 15:39 Servis për makina , Tiranë

Tactrix openport 2

5 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Sht 03:06 Servis për makina , Tiranë

Saldatrice Argon esaab 2020

2 500 EUR

15 Sht 00:11 Servis për makina , Tiranë

Karikues Baterie Makine

5 990 LEK

14 Sht 21:03 Servis për makina , Tiranë

Xhama te zinje per gol 5

1 LEK

14 Sht 11:02 Servis për makina , Fier

Shitet ure servisi 3.5ton

1 700 EUR

13 Sht 20:09 Servis për makina , Tiranë

Autoservis

13 Sht 13:06 Servis për makina , Lushnjë

VCDS

320 EUR

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Indikator 6,12,24volt

1 200 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Testues baterie Konnwei 208

3 700 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

THINKOBD 500

5 700 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Autocom CDP+ New VCI Single PCB

13 000 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Real Hex V2 vcds

15 000 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Mini vci Toyota

5 700 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Kabuj për kamiona

7 000 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

testues baterie makine

1 200 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

testues alkoli frenash

800 LEK Çmimi me zbritje

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

Multimetër clamp meter

9 000 LEK

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

kabuj adapter për makina odb2

5 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Sht 18:02 Servis për makina , Tiranë

ngjitës xhami

800 LEK


Keni nevojë për servisim të makinës tuaj? Shikoni njoftimet dhe gjeni kompani që e ofrojnë këtë shërbim me çmimet më të volitshme. Filtroni njoftimet ose kërkoni për shërbimin e caktuar dhe gjeni shërbimin që ju nevojitet.


Servis për makina në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj. Shikoni njoftimet për servis makinash në qytetet e Shqipërisë si në Tiranë, Elbasan, Fier e të tjerë. Shërbime për diagnoz, programime, çkodim, lyerje, ngjitje plastike, punime xhenerike, testues makine, peshim gomash, përditsime të navigacionit, servis për elektro dhe frigo, dekarbonizim të makinave me hidrogjen.


Blej Pjesë këmbimi për makinën tuaj


Përveç shërbimeve të ndryshme ju mund të gjeni edhe pjesë të ndryshme dhe kompani që bëjnë ndërrimin e pjesëve si impjant gazi, fener, bateri, sendile, goma, katalizator, gps, amplifikator, sensor parkimi, kompresor, tapiceri, vaj për makina, aksesor për makina, kamera, drita led, dhe shumë të tjera.


Nëse jeni mekanik apo keni kompani që ofron shërbime për servisim makinash krijoni njoftime dhe hapni shitore në MerrJep.al dhe zgjeroni bazën e konsumatorëve tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione