Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për makina/ Servis makinash në shitje: Riparimet mekanike dhe pjesë cilësore | Gomisteri, urë për makina, kodime makinash e më shumë

Përjetoni servis për makina të nivelit të lartë me mekanikë ekspertë dhe pjesë cilësore të makinave. Nga riparimi i gomave te pastrimi i fenerëve, ne ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse të mirëmbajtjes. Keni nevojë për një karikues baterie makine ose një urë për makina? I kemi të gjitha.


Shërbimet tona përfshijnë lyerjen e saktë të makinës, pastrimin e injektorëve dhe kodimin e makinës. Të pajisur me mjete të avancuara si torno dhe kompresorë ajri, ne sigurojmë riparime efikase. Na besoni për shërbime të besueshme elektroauto dhe mirëmbajtje të filtrit partikular.


Dje 23:08 Servis për makina  ·  Berat

delphi autocom r 2020.23

5 000 LEK

Online
Dje 20:13 Servis për makina  ·  Tiranë

Pajisje servisi

4 000 EUR

Dje 16:28 Servis për makina  ·  Tiranë

Spoter per terheqjen e llamarines

200 LEK

24 Maj 13:00 Servis për makina  ·  Tiranë

Drita LED per interior makine

2 200 LEK

23 Maj 11:35 Servis për makina  ·  Tiranë

Shitet Biznesi Servis Makinash, ose Paisjet e Servisit

4 000 EUR

20 Maj 13:32 Servis për makina  ·  Korçë

Pompe Nafte Vaji

65 EUR

20 Maj 08:41 Servis për makina  ·  Tiranë

Jepet me qera AutoServislyerje ne Astir

19 Maj 17:57 Servis për makina  ·  Tiranë

Fshese tapicerie fantom promid 250p

250 LEK

19 Maj 14:49 Servis për makina  ·  Elbasan

Riparuse e demtimeve nga bresheri

400 EUR

19 Maj 12:04 Servis për makina  ·  Tiranë

Shitet Ure per servis makinash 3 ton

1 500 EUR

19 Maj 09:30 Servis për makina  ·  Tiranë

Shiten pajisje gomisterie dhe goma

17 Maj 23:24 Servis për makina  ·  Vlorë

Disqe benci nr 16

18 000 LEK

17 Maj 23:23 Servis për makina  ·  Vlorë

Disqe alumin opel nr 17

20 000 LEK

17 Maj 08:16 Servis për makina  ·  Vlorë

Lavazho

300 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 21:02 Servis për makina  ·  Fier

Paisje per servise, ura butler, kompresor ajri

1 EUR

13 Maj 22:08 Servis për makina  ·  Sarandë

pajisje gomisterie

1 100 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 20:38 Servis për makina  ·  Shkodër

Kess v2 i ri

100 EUR

09 Maj 10:44 Servis për makina  ·  Fier

Vinc manual me parango - 15 ton

300 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 11:36 Servis për makina  ·  Tiranë

Vaj makine shell

1 EUR

07 Maj 12:45 Servis për makina  ·  Tiranë

Paisje per larje makine me avull

5 300 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 09:32 Servis për makina  ·  Tiranë

LIÇENSE SERVISI MAKINASH

1 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 09:59 Servis për makina  ·  Tiranë

Kerkoj servis per makina

05 Maj 08:03 Servis për makina  ·  Fier

����X5 E70 Elektrike����

4 EUR

04 Maj 14:37 Servis për makina  ·  Tiranë

Thinkdiag 2

7 500 LEK

04 Maj 13:59 Servis për makina  ·  Tiranë

Vcds 23.11, Real hex 23.11

5 500 LEK

02 Maj 16:49 Servis për makina  ·  Durrës

Kerkoj xhenerik

02 Maj 10:16 Servis për makina  ·  Tiranë

Skanera per makinen

20 LEK

28 Pri 20:24 Servis për makina  ·  Tiranë

Shiten paisje servisi/gomisterie

18 500 EUR

25 Pri 18:45 Servis për makina  ·  Elbasan

Shitet okazion

6 800 EUR

Ekspertët e Automobilizmit: Postoni njoftimet tuaja për auto servis në MerrJep.al


Pronarët e makinave mund të postojnë lehtësisht nevojat e tyre të servisit të makinave në MerrJep.al, duke u lidhur me një rrjet të gjerë ekspertësh mekanikë dhe automobilistikë.


Qoftë nëse keni nevojë për riparimin e gomave, lyerjen e makinës ose pastrimin e injektorëve, thjesht krijoni një listë që përshkruan kërkesat tuaja specifike. Keni nevojë për një karikues baterie makine ose pjesë si një urë për makina? MerrJep.al ju ndihmon.


Përfshini detaje të tilla si lloji i shërbimit të nevojshëm, markat e preferuara për pjesët e makinave dhe çdo pajisje specifike që kërkohet, si p.sh. një torno ose kompresor ajri. Me platformën miqësore për përdoruesit e MerrJep.al, postimi i nevojave tuaja për shërbimin e makinës është i shpejtë dhe pa probleme, duke ju siguruar që të gjeni ekspertizën e duhur për të mbajtur automjetin tuaj të funksionojë pa probleme.Servis për makina/ Servis makinash në shitje dhe pjesë për makina në MerrJep.al!


Shitja e servisit të makinave, mekanikës dhe pjesëve të automjeteveMerrJep.al është një proces pa probleme, që lidh shitësit me një komunitet të gjerë blerësish potencialë. Thjesht krijoni një listë që përshkruan shërbimet ose produktet që ofroni, pavarësisht nëse bëhet fjalë për lyerjen e makinave (lyerje dyersh, lyerje makinash totale, pompë për lyerje), riparimin e gomave ose shitjen e pjesëve të makinave, si për shembull një karikues baterie makine ose urë për makina.


Theksoni ekspertizën tuaj në fusha të tilla si shërbimet elektroauto, pastrimi i injektorëve ose mirëmbajtja e filtrit partikular. Përfshini detaje përkatëse, si p.sh. preferencat e markës, pajisjet e disponueshme (si torno, impiant gazi ose kompresor ajri) dhe çdo specializim, si ngjitje plastike ose konvergjencë.


Me platformën intuitive të MerrJep.al, arritja e blerësve të interesuar dhe shfaqja e ofertave tuaja të automjeteve nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Filloni të shisni sot dhe lidhuni me klientët që kërkojnë servis makinash dhe produkte cilësore të automjeteve.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione