Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Dhoma me qera apo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 468
Vlorë , 360
Sarandë , 280
Durrës , 169
Pogradec , 124
Korçë , 38
Shkodër , 33
Elbasan , 18
Kavajë , 18
Shfaqni të gjitha

Dhoma në shitje dhe me qera. Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni dhomë me qera që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit dhoma dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Sot 16:29 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Sot 16:29 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

Sot 16:29 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

Sot 16:01 Dhoma , Sarandë

Gazonjere Sarand 13 mij euro.okazion. Majlinda.

Sot 15:35 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qira

Sot 14:22 Dhoma , Përmet

Dhoma/Shtepi pritese/Hotel/Turizem

1 500 LEK / ditë

Sot 13:09 Dhoma , Tiranë

Jepet me qira Garsoniere ne rrugen Jordan Misja Tirane.

19 000 LEK / muaj

Sot 13:09 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

Sot 10:36 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera gasoniere

20 000 LEK / muaj

Dje 23:24 Dhoma , Korçë

Apartament me qera ditore ne Korce

Dje 21:15 Dhoma , Tiranë

Dhoma ditore 20milek nata bulevardi ri zogu par

20 LEK / ditë

Dje 20:00 Dhoma , Pogradec

Dhome

25 LEK / muaj

Dje 19:39 Dhoma , Vlorë

Dhoma PLAZHI Apartament 1+1 Radhim vlore 40 €

40 EUR / ditë

Dje 15:02 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / muaj

Dje 14:11 Dhoma , Vlorë

Dhoma

2 530 LEK / ditë

Dje 13:00 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

Dje 12:31 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Dje 10:04 Dhoma , Durrës

Hyrje STUDENT & FAMILJAR

Dje 10:01 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi 1+1 ,Orikum ,2500 leke nata qershor

2 500 LEK / ditë

27 Maj 19:27 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 000 LEK / ditë

27 Maj 17:36 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Ksamil dhe Sarande

27 Maj 17:33 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande Dhe Ksamil

27 Maj 14:09 Dhoma , Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

150 EUR / ditë

27 Maj 13:47 Dhoma , Sarandë

Fully furnished studio-apartment for daily rent!

120 EUR / ditë

27 Maj 08:20 Dhoma , Tropojë

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

27 Maj 08:17 Dhoma , Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

27 Maj 08:17 Dhoma , Fier

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

22 EUR / ditë

27 Maj 08:14 Dhoma , Tiranë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

27 Maj 08:10 Dhoma , Dibër

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

27 Maj 08:10 Dhoma , Has

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

27 Maj 08:07 Dhoma , Shkodër

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

27 Maj 08:04 Dhoma , Delvinë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

27 Maj 08:04 Dhoma , Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

26 Maj 20:00 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

26 Maj 10:14 Dhoma , Sarandë

dhoma plazhi Ksamil & Sarande

25 Maj 22:26 Dhoma , Pogradec

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

25 Maj 13:16 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi,Apartamente

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 17:40 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi 2 min.larg buzes se detit 1+1 & 2+1

22 EUR / ditë

24 Maj 12:46 Dhoma , Tiranë

Kerkoj te blej

24 Maj 08:35 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

24 Maj 04:38 Dhoma , Pogradec

Apartamente

23 Maj 20:57 Dhoma , Vlorë

orikum shpi me qera

50 LEK / ditë

23 Maj 20:50 Dhoma , Vlorë

shpi me qera orikum

23 Maj 19:31 Dhoma , Vlorë

Garsoniere me qera per pushime

23 Maj 17:56 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

23 Maj 17:56 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë


Po kërkoni dhoma me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Blej Dhoma në shitje apo me qera


Shikoni me qindra njoftime për dhoma të ndryshme si garsoniere me qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, garsoniere me qera për student, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë.


Shit dhoma, garsoniere në MerrJep.al


Posedoni dhoma, lokale, garsoniere, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione