Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për Biznes dhe Punë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër për biznese. Shiko njoftimet për, Biznes dhe Punë, dyqane në shitje, ambiente biznesi me qera, makina të ndryshme dhe shumëçka tjetër për biznese të ndryshme në shitje.Sot 11:47
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Librazhd

SHITET, MAGAZINË, LIBRAZHD TT 775

80 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:45
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Durrës

Jepet me Qera Ambient Biznesi

250 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

SHITET BAR-LOUNGE 2 PALMAT NE ASTIR!

1 500 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

SHESIM ZYRE TE RRUGA E BOGDANEVE!

125 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambient Biznesi për Qira, Zona 21 Dhjetori,

2 900 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

SHESIM AMBJENT BIZNESI TE OXHAKU

150 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA ZYRE LUKSOZE NE ZONEN E ISH BLLOKUT!

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Zyra Për Qira tek Komuna e Parisit - 1100€ | 90.29 m²

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

NE ASTIR SHITET BIZNES!

32 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambient zyrash per qira tek Stadiumi Dinamo!

4 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Qira, Ambient Biznesi, Sheshi Wilson

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

QIRA, ZYRË 127 m2 në BLLOK ‼️

1 300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

SHITET LOKAL TEK VILA E ZOGUT !!

195 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan per Qira tek Sheshi Willson

1 600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Ambient per Zyra ne Kompleksin Halili

3 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

21 DHJETORI, AMBJENT ME QIRA PER ZYRE

650 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DYQAN TEK MYSLYM SHYRI !

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:47
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 140 M2 BLLOKU 1.500 EURO

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 65 M2 ASTIR 300 EURO

300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 11:47 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 95 M2 SQUARE 21 600 EURO

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Gjej gjithçka që ka të bëjë me biznes dhe punë në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej njoftime për ambiente biznesi në shitje, makina dhe inventarë për biznese dhe konkurse për punë në kategori të ndryshme.


Gjej gjithçka për Biznes dhe Punë në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar per njoftime per Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër. Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, si dyqane, trafika, Depo, zyra të ndryshme me qera apo në shitje, konkurse për punë në kategori të ndryshme biznesore, makina dhe inventare për biznese për shitore, për butike, për restaurante, për zyre dhe për biznese tjera.


Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë apo shërbime të ndryshme që ofrojnë kompanitë në Gjithë Shqipërinë në të gjitha fushat si Zejtari, transport, bujqësi, pastrues dhe shumë fusha të tjera.


Krijo njoftime për biznes dhe punë


Nëse keni ambiente biznesi, makina dhe inventarë për biznese, biznes të përpunuar apo ofroni shërbime të ndryshme, MerrJep.al është platforma që ju mundëson reklamimin e këtyre shërbimeve apo dyqaneve që dëshironi ti shisni. Krijo njoftime per Biznes dhe Punë, dhe gjej blerësit e interesuar shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione