Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për Biznes dhe Punë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër për biznese. Shiko njoftimet për, Biznes dhe Punë, dyqane në shitje, ambiente biznesi me qera, makina të ndryshme dhe shumëçka tjetër për biznese të ndryshme në shitje.Sot 07:02
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

⚡Ambient Biznesi me Qira ,tek Brryli

850 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 07:53 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Durrës

Jepet Me Qera Kapanon

70 000 LEK / muaj

Sot 07:53 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT PER ZYRA NE QENDER

800 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

~ NE TEG JEPET ME QERA GODINE 4 KATESHE

50 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:49
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 126 M2 BLLOKU 1200 EURO

1 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:49 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA 76 M2 MYSLY SHYRI 550 EURO

550 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Gjej gjithçka që ka të bëjë me biznes dhe punë në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej njoftime për ambiente biznesi në shitje, makina dhe inventarë për biznese dhe konkurse për punë në kategori të ndryshme.


Gjej gjithçka për Biznes dhe Punë në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar per njoftime per Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, konkurse për punë, makina dhe inventarë, dorëzime të bizneseve të përpunuara, dhe shumëçka tjetër. Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë, ambiente biznesi, si dyqane, trafika, Depo, zyra të ndryshme me qera apo në shitje, konkurse për punë në kategori të ndryshme biznesore, makina dhe inventare për biznese për shitore, për butike, për restaurante, për zyre dhe për biznese tjera.


Shiko njoftimet për Biznes dhe Punë apo shërbime të ndryshme që ofrojnë kompanitë në Gjithë Shqipërinë në të gjitha fushat si Zejtari, transport, bujqësi, pastrues dhe shumë fusha të tjera.


Krijo njoftime për biznes dhe punë


Nëse keni ambiente biznesi, makina dhe inventarë për biznese, biznes të përpunuar apo ofroni shërbime të ndryshme, MerrJep.al është platforma që ju mundëson reklamimin e këtyre shërbimeve apo dyqaneve që dëshironi ti shisni. Krijo njoftime per Biznes dhe Punë, dhe gjej blerësit e interesuar shpejt dhe leht.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione