Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Golf 4 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

VW Volkswagen , 11643
Audi , 319
BMW , 189
Ford , 179
Volvo , 138
Opel , 96
Toyota , 81
Peugeot , 63
Fiat , 58
Land Rover , 48
Renault , 47
Seat , 31
Smart , 25
Citroën , 24
Nissan , 19
Škoda , 19
Porsche , 17
Hyundai , 11
Jaguar , 11
MINI , 10
Alfa Romeo , 10
Honda , 10
Chevrolet , 10
Jeep , 9
Lancia , 9
Mazda , 8
Kia , 7
Acura , 6
Dodge , 6
Saab , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Cadillac , 4
Grecav , 4
Aixam , 3
GMC , 3
TVR , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Lincoln , 2
Artega , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Gjej njoftime për Golf 4 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf 4 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf 4 ne shitje me ofertat me te mira.Today 20:46
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:35
Link:
Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 22:35
Link:
Makina , Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:04
Link:
Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 TDCi ECO 2013 ����✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 22:36 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 22:36 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:35 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 22:35 Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 22:35 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:35 Makina , Tiranë

Peugeot 206+ Benzin/Gaz 2012

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:34 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

VW POLO BENZIN/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

Peugeot 206 PLUS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Durrës

VW Golf VI 2.0 TDi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:29 Makina , Kavajë

VW GOLF 5 2.0TD(I) AUTOMAT

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:26 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

Okazion!Volkswagen Golf 1.9TDI (Euro4) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:59 Makina , Lushnjë

VW Golf 6 Plus Automat 2.0 Diesel Perfekt

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:58 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520d Diesel 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:53 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 21:50 Makina , Tiranë

Shitet vw golf 6 2.0 nafte automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 21:41 Makina , Durrës

Golf V����Automat DSG6,2.0 Nafte(140 Cv),09/2007����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:22 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat 7G

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:21 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:10 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:10 Store Makina , Fier

VW GOLF 1.6TDI 2011 AUTOMATIKE ZVICRA CH

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 21:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:04 Makina , Tiranë

VW GOLF 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 21:04
Link:
Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 TDCi ECO 2013 ����✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:01 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:01 Makina , Durrës

Golf 7 1.2 benzine nga zvicra me dogane ����

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:01
Link:
Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec ����Vip Edition ����

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Lushnjë

VW GOLF 6 ,1.6 NAFTE, VITI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:58 Makina , Durrës

Bmw Seria 7 750D xdrive viti 2013 ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg ��

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:58
Link:
Makina , Durrës

Range Rover Sport 5.0 benzine super gjendje

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 20:55 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 20:49 Makina , Tiranë

Shitet FORD GALAXY 2.3 Benzine Gaz

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:49 Makina , Shkodër

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 20:46
Link:
Makina , Durrës

Audi A8 Matrix Lungo Dopio Panoram ��4.2 benzine ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 20:40 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 20:37 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 20:34 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 20:28 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E 350 CDI Full Opsion look Amg

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:22 Makina , Pogradec

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 20:19 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 20:19 Makina , Tiranë

*** VW GOLF 5 1.9 TDI -06 super gjendje***

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 20:16 Makina , Elbasan

Golf 4 1.9 nafte

2 200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 20:13 Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 20:09 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKE 2008 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Golf 4 në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf 5 në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf 4 në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Oferta për Golf 4 në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf 4, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf 4 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf 4 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Golf 4 ne Shitje


Keni Golf 4 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf 4 shpejt dhe lehte.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information