Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes ne Shitje | Njoftime për Makina në Shitje në Gjithë Shqipërinë

Mercedes-Benz , 82516
Audi , 527
BMW , 342
Ford , 235
Volvo , 168
Toyota , 144
Opel , 113
Land Rover , 106
Fiat , 93
Jeep , 49
Renault , 48
Nissan , 47
Peugeot , 47
Smart , 44
Chrysler , 43
Ssangyong , 40
Citroën , 38
Seat , 37
Porsche , 37
Mitsubishi , 29
Hyundai , 26
Acura , 20
Mazda , 17
Škoda , 17
Alfa Romeo , 15
Honda , 13
Chevrolet , 12
MINI , 11
Kia , 10
Jaguar , 10
Dodge , 10
Suzuki , 8
Lancia , 8
Daewoo , 7
Aixam , 7
Bentley , 6
Hummer , 5
BAIC , 4
Cadillac , 4
Alpina , 4
Saab , 4
Ferrari , 4
Daihatsu , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
Buick , 2
Rover , 2
Bugatti , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Morgan , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Gjej Mercedes në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Mercedes ne shitje në Gjithë Shqipërinë - Gjej Mercedes ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
02 Dhj 00:59
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion C200

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:12
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 MERCEDES-BENZ CLS 550 AMG

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:22
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes C220 Amg Line

11 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:42 Makina , Elbasan

✔Gl 2009 3.0 Naft Bluetec✔ Letra per 1 vit✔Gjendje Perfekte✔

9 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:41 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:39 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C KLASSE C220 CDI BLUEFFICENCY Full Option

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

Mercedes E550 Benzin Gaz-2010-AMG LINE///-Panorama-Full

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 Makina , Berat

Benz 220 cdi 2013 shume i paster

12 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 180 CDI AVANGARD AUTOMAT 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:35 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:35 Makina , Fier

Mercedes E320 Diesel EVO///-2007-4MATIC-AVANTGARDE-Automatik

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Makina , Fier

Mercedes - Benz A klas 180 diesel 2011 Automatike

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:34 Makina , Berat

Ford Ranger 3.2 manual 150 mij km mundsi ndrrimi

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:33 Makina , Durrës

OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 Makina , Lushnjë

Benz B Klas B 180 Benzin, Sensor, Lekur, Navigator

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:33 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350

20 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Makina , Tiranë

❗️SHITET MERCEDES B CLASS B180 2006❗️

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 EVO SPORT EDITION 06MANUAL NAFT SAPO ARDH

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:30 Makina , Fier

Mercedes C 250 benzin 2012 ...!!!!

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 AUTOMAT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:28 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz c 300 Benzin Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes w204 C180 Nafte Blue Efficiency

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:26 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:26 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 Makina , Tiranë

PEUGEOT 1.4 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:25 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 Makina , Librazhd

Mercedes c180 Benzin/Gaz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:24 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Mercedes benz S Class.


Blej Mercedes ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes ne shitje të tjerë Kërko Mercedes benz S Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione