Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz në Shitje | Njoftime për Makina në Shitje

Mercedes-Benz , 73800
Audi , 423
BMW , 298
Ford , 227
Volvo , 136
Opel , 116
Toyota , 112
Land Rover , 83
Fiat , 76
Renault , 67
Peugeot , 64
Nissan , 49
Smart , 47
Chrysler , 45
Ssangyong , 43
Jeep , 34
Alfa Romeo , 30
Seat , 30
Acura , 29
Porsche , 28
Citroën , 25
Mitsubishi , 22
Škoda , 19
Hyundai , 16
Mazda , 13
MINI , 12
Kia , 12
BAIC , 11
Honda , 11
Aixam , 11
Chevrolet , 11
Bentley , 10
Lancia , 10
Dodge , 9
Daewoo , 9
Suzuki , 6
Cadillac , 6
Jaguar , 6
Subaru , 6
Isuzu , 4
Buick , 4
Hummer , 4
Alpina , 4
GMC , 4
Dacia , 3
Artega , 3
Daihatsu , 3
Maybach , 3
Maserati , 2
Saab , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Gjej Benz ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Benz ne shitje në GJithë Shqipërinë - Gjej Benz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.24 Mar 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C 300(AVANGARDE),(AMG LOOK), 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 | 2008 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 208000 km

940 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet c clas 204

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:45
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz ML (GLE line)

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),FULL!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 - VITI 2009 - BENZIN & GAZ

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:24 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE PANORAMA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG LINE FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz c clas 300

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! S CLASS 350 CDI VITI 2010 FULL OPSION

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A Class 180 Automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina , Durrës

A Klas 180 CDI, KAMBIO AUTOMATIKE,,

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2005

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 1.8 AUTOMAT 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

Makinë Benz C250, automatike me nafte , dekumeta deri 2024

292 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:21 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 •FACELIFT•

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES-BENZ VITO 220 CDI VITI 2012 “AUTOMAT”

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz B 180 cdi viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK ��������

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz A class 180 Avantgarde

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line...

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line..

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLE AMG LINE 350 bluetec

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 250 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR MODEL FACELIFT ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Tropojë

Mercedes-Benz 200 D,

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Pogradec

BENZ E 250 CDI AUTOMAT 2011 shitet & ndërrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina , Shkodër

Benz ml

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Benz ne shitje? Shiko njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Benz ne Shitje


Eksploro njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Benz ne shitje të tjerë Kërko Benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Benz ne shitje


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Benz ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • benz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • benz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | SL 500 | SL-Class
  • Benz në kategorinë All Category
  • Benz në kategorinë Automjete
  • Benz në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione