Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 07:57 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:57 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:56 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 ME TVSH TE PAGUAR

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 GT AUTOMATIK 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

ÇIFT Malinois BELG 100%

1 EUR

Sot 07:53 Makina , Tiranë

Shitet A6 benxin gaz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Makina , Tiranë

Shitet VW Touran 1.6 Auto

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Opel Astra j 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Bmw 535d packet M 400hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Audi A4 1.8 Benzn Automat Sport 0684733356

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Cady Benzin Gaz Manual 7 Vende 0672932426

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft manual

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0TDI 4MOTION 2011

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 Bluetec

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010 nderrohet

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 2.5 BENZIN GAZ AUTOMAT FULL

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

audi a8 3.0 nafte 2012 okazjon

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

Mercedes benz 350

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:47 Kafshë shtëpiake Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 07:47 Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY 3.6 DIESEL

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

E320 Benzin Avangard Automat Okazion 0684733356

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1+2+ballkon Rr Dibres prane Vila Gold

183 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:47 Makina , Tiranë

Range rover evogue 2.2 diesel

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1+2+ballkon Rr Dibres prane Vila Gold

183 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:47 Makina , Tiranë

W203 1.8 Benzin Gaz Automat

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0TDI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

Range Tover Sport 3.6 2008 luk 2012 okazon

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

shitet audi a7 3.0 benzin 2012

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

Turan 1.6 benzin automat

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

Transportier 2.0 BiTdi

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:45 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

Benz 202 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220 FULL OPSJON

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:44 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A7 Viti Prodhimit 2012 3.0 Benzin 161.000 M

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:44 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:44 Makina , Tiranë

Bmw X5

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:44 Makina , Tiranë

E 220CDI 2017 LOOK E63 AMG

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione