Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Passat , 14684
Passat CC , 1094

Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

VW Passat B7 - Automat

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI SEEL

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Passat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

PASSAT R LINE 2017

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

OKAZION Passat CC 2.0(nafte) Full Opsion

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet wolsvagen passat

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

PASSAT sel 2012 automat

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2005 I SAPOTARGUAR

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Volkswagen Passat CC 2.0 Tdi Full Option -12

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

VW passat cc 2.0 Tdi bluemotion

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.0 Automat 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

PASAT 2.0 DIESEL AUTOMAT FULL OPSION

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

Shitet Volkwagen Passat 2.0TDI Nafte 2012

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Passat CC 2.0 T

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat cc 2.0 bezin atomat 2010 gjendje e mir 5€ 24 o

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Volkwagen Passat 2.0 Manuale 2005

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Pasat cc

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Passat 2014 2.0 TDI Full Option

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Volswagen pasat automat diezel full opsion me liber

12 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT -2.0 naft-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Super okazion Pasat CC 2011

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat 2.0 naft Automat 3200euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Okazion Vw Passat R-Line 4Motion 4x4 Super Full Zvicra����

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SUPER OKAZION VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat 2.5 SE

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej VW Volkswagen Passat në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Passat ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Passat


Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione