Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frez - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frez,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj frez Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:13 Të tjera  ·  Lezhë

Frez

2 LEK

Dje 21:49 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Bulqizë

Ford 3055

9 400 EUR

Dje 14:30 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ursus  ·  Shkodër

zetor

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:34 Të tjera  ·  Berat

Frez maschio virat

Dje 08:05 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

FREZ ALPEGO 2.5 M

02 Mar 20:34 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet.

10 500 LEK

02 Mar 19:58 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet freza pegararo 230 ose ndrrohet me frez me te vogel

02 Mar 19:53 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 880 + Agregat

1 LEK

02 Mar 19:23 Traktorë  ·  Mitsubishi  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Mitsubishi 24

5 600 LEK

02 Mar 17:22 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·   ·  Shkodër

Frez Schmidt Germane SUPER GJENDJE

5 000 EUR

02 Mar 11:46 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Elbasan

Shitet Kubota Sunshin L1-38

02 Mar 10:58 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet New Holland

1 LEK

02 Mar 10:32 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Fier

John Deere

01 Mar 18:45 Makina lidhëse  ·  Korçë

Shitet makin mbjellse me gjith frez ose te ndarra

1 234 LEK

01 Mar 09:17 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

KUBOTA KL30

14 LEK

29 Shk 13:55 Të tjera  ·  Vlorë

Frez

750 LEK

29 Shk 13:27 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Berat

Traktor Landini 6060

19 000 LEK

29 Shk 11:15 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Nardi

900 LEK

29 Shk 08:06 Moto-kultivatorë  ·  Elbasan

Frez kubote 150 ne pun

111 LEK

28 Shk 11:21 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  zetor kinez  ·  Lushnjë

Zetor dfh18

1 750 EUR

28 Shk 11:14 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  zetor kinez  ·  Lushnjë

Zetor dfh 18

1 700 EUR

27 Shk 23:56 Të tjera  ·  Gjirokastër

SHITET FREZ

1 300 EUR

27 Shk 17:48 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Favorit  ·  Krujë

Frez krone

26 Shk 19:31 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Shitet frez 165 cm pothuajse e re

24 Shk 15:33 Traktorë  ·  Shibaura  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet Shibaura SD1400A-0

2 200 LEK Çmimi me zbritje

24 Shk 12:13 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Lushnjë

Shitet kubota Sunshin L1-38

23 Shk 21:25 Moto-kultivatorë  ·  Elbasan

Shitet frez Howard

2 000 EUR

23 Shk 10:25 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Lushnjë

Landini 85 Blizard

190 000 LEK

21 Shk 19:59 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Bulqizë

Ford 3055

9 400 EUR

21 Shk 19:58 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Fiatagri 90-90

22 LEK

20 Shk 21:38 Pjesët rezerve  ·  Lushnjë

Frez Maschio 250 me rrul

20 Shk 16:33 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tepelenë

Shiten

7 500 EUR

20 Shk 09:40 Pjesët rezerve  ·  Lushnjë

Frez maschio 2.30

19 Shk 11:31 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Lushnjë

Shitet traktori

1 EUR

18 Shk 14:51 Të tjera  ·  Fier

FREZ ISEKI

1 LEK

18 Shk 11:10 Të tjera  ·  Durrës

Motor per frez dore

350 LEK

15 Shk 21:10 Të tjera  ·  Durrës

Frez ne shijte

150 EUR

15 Shk 08:36 Të tjera  ·  Berat

Shitet Frez dore + Rimorkjo

1 300 LEK

14 Shk 09:14 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Frez pegoraro (morra) 2.5 m

4 200 EUR

13 Shk 19:37 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Goldoni  ·  Malësi e Madhe

traktor goldoni 33

13 Shk 17:51 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Fend 309

15 000 EUR

13 Shk 10:39 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  165  ·  Kavajë

Ferguson 158

6 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frez | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione