Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 28
B-Max , 46
Bronco , 1
Capri , 13
C-Max , 2707
Cougar , 22
Courier , 62
Crown , 6
Econoline , 17
Econovan , 7
EcoSport , 35
Edge , 15
Escape , 103
Escort , 350
Excursion , 14
Expedition , 15
Explorer , 78
Express , 3
F 150 , 48
F 250 , 25
F 350 , 17
Fairlane , 3
Falcon , 6
Fiesta , 10903
Flex , 13
Focus , 17263
Focus C-Max , 308
Fusion , 2524
Galaxy , 2032
Granada , 3
GT , 6
Ka , 694
Kuga , 970
Maverick , 122
Mercury , 8
Mondeo , 2586
Mustang , 153
Orion , 3
Probe , 8
Puma , 43
Ranger , 210
Raptor , 9
Scorpio , 3
Sierra , 6
S-Max , 336
Sportka , 2
Streetka , 11
Taunus , 8
Taurus , 9
Tourneo , 293
Transit , 2013
Windstar , 11

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 00:40
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
06 Pri 14:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Ford Ranger 4x4 mundesi nderimi

18 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 15:01
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

SHITET OKAZION. VITI 2019 48,000KM BENZINE/GAZ

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:41
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

Ford Eccosport 1,5 nafte

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Tiranë

FORD GRAND TOURNEO XL 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

FORD TURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFT AUTOMAT 2007

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

FORD RANGER 2.5 NAFT 4X4 MANUAL 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Mondeo 2015

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion SE EcoBoost 2.0 Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:41
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

Ford Eccosport 1,5 nafte

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:13 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford FIESTA 1.3 benzin viti 2006 super gjendje

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

Ford C-MAX 1.6 GAZ-BENZINE

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 00:08 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:55 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

shitet ford galaxy 2007

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS BENZIN GAZ AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

OKAZION FORD KUGA 200 nafte

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga 2.0tdci automatik

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Shitet ford focus 1.8

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 23:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:38 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS 2012 BENZIN GAZ AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford FIESTA 1.4 naft viti 2008 super gjendje

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

‼️OKAZION Ford Fiesta1.4 Benzine manual viti2005 nga Zvicra

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Berat

FORD KUGA 2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

FORD MONDEO 2.0 BENZIN+GAZ MANUAL VITI 2010 NE SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOKUS VITI 2010. BENZIN GAZ SUPER GJENDJE.205 MI KM OR

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:15 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD CMAX VITI 2011 NAFT 1.6 MANUAL SUPER EKONOMIKE.ME DOGA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA VITI 2010.BENZIN+GAZ 1.4 MANUAL IMP FABRIKE.SUPE

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:58 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FUZION 2.0 BENZINE AUTOMAT

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.8 Diesel 2010 Manuale

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Fier

Ford S Max-2.0 Diesel-2007-Sapo Ardhur-Panorama-7 VENDE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:45 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion nafte

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:44 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Shitet Ford Fusion 1.4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:42 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

FORD C-MAX VITI 2006 MANUAL 1.8 NAFT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 BENZINE 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2.0 Nafte 4x4 automatik, full options nga Zvicra

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

blej makina okazjon

4 000 EUR

Online
Dje 22:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford fokus 1.8 Tddi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:27 Makina  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Tiranë

���� SHITET FORD MAVERICK XLT BENZIN VITI 2008 ( + NDERIM )

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione