Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLA 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLA 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Vlorë

��SHITET&NDERROHET CLA200 Nafte Automatike

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA 220

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz cla super gjendje 18000€ i diskutueshem

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Pogradec

Mercedes Benz CLA 220 CDI Coupe Amg-Line 2015 Pa dogane����

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 08:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA 200

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes benz Look 45 Amg

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

�� Shitet Cla 200 cdi

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Vlorë

❌Cla Look 45 amg

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Qer 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz cla!

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Korçë

Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 11:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA //AMG LINE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
30 Maj 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Shitet Cla 200 Nafte

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

SHITET CLA 220 NAFTE 2016����

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Kavajë

Mercedes Benz Cla 200

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 07:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

�� Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion��

14 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Lezhë

2013 CLA 220 AMG Look

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Kavajë

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA

15 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 15:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

CLA Look AMG Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 15:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Krujë

shitet ose ndrrohet

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cla 200 Amg Line

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

Mercedes Benz Cla

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Maj 18:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA 220

15 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
28 Pri 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

MERCEDES BENZ CLA 220d 2017

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Vlorë

Shitet CLA 200d e vitit 2019

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Pri 13:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz cla ne gjendje perfekte

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 02:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz cla

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Cla Ne shitje

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 21:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Kavajë

Mercedes Benz cla 200 diesel

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Korçë

Vjen me porosi cla 200 1.8 nafte 2014 full option

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet cla 200

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 06:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

❗️SHITET MERCEDES BENZ CLA 200 2016❗️

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

VLA 200 D PREMIUM

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Shitet CLA 200, bler tek M.Benz

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz CLA 200d AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

❗️SHITET Mercedes Benz CLA 200 2016❗️

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 10:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Mercedes-Benz Cla 180d

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet Cla 220 disel

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Jan 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Cla nafte

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Jan 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cla

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Jan 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Jan 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Cla

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLA 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione