Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Range Rover Evoque Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 HSE DYNAMIC DESIGNO

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

Range rover evogue 2.2 diesel

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:14 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:12 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE DYNAMIC+ BLACK EDITION PANORAMIKE����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:12 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:47 Makina , Elbasan

RANGE/ROVER EVOGUE /SD4 /MOTORR 2.2 /4MATIK

19 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 Makina , Elbasan

RANGE/ROVER / 2.2 SD4 /DYNAMIC MODEL EXPLUZIVEEE

19 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:44 Makina , Durrës

Range Rover Evoque SD4 Automatike 2.2 Nafte 122.000 Km

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:48 Makina , Fier

EVOQUE,VITI 2013, 2.2 NAFTE ,AUTOMAT

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS SUPER GJENDJE

20 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE EVOQUE - DYNAMIC - 2.2 NAFTE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 Makina , Korçë

RANGE ROVER EVOQUE DIESEL COUPE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Range Rover Evoque ����

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18 Makina , Korçë

Shitet range rover evoque prestige 2.2 sd4 okazion

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET RANGE EVOQUE FULL !!!

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Elbasan

Land Rover EVOQUE 2.0 td4 DINAMIC

21 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina , Fier

Range Rover Evoque

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Makina , Durrës

Range Rover Evoque. Full Opsion 2014.

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque SD4 2013!!

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:20 Makina , Tiranë

Autobiografic Dynamic 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:17 Makina , Tiranë

Range Rover evoque

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:17 Dyqani Makina , Elbasan

Land rover EVOQUE 2.0 sd4

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Dyqani Makina , Elbasan

Land rover Evoque 2.0 sd4 dinamic

25 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Range rover

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:12 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:39 Makina , Durrës

Range rover okazion

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:14 Makina , Durrës

Range rover evoque okazion

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

Range Rover evoque 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:37 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 DYNAMIC ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:08 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Evoque "Prestige" Full Options ����

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Range Rover Evoque,Automat,Nafte ��������

17 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Range Rover Evoque "DYNAMIC" Full Options

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 Makina , Fier

❌OKAZION❌ EVOQUE 2.2 GJENDJE SHUME TE MIR

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Total Black Dynamic 2.0 Diesel, 9G tronic

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:54 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.0 TDI

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:09 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:39 Makina , Tiranë

Range rover evoque

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 22:27 Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft 2012

17 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:34 Makina , Durrës

Range Rover Evoque•Viti 2011•2.2 Naft•Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 14:30 Makina , Tiranë

Range Rover 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 14:21 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 14:17 Makina , Tiranë

Range rover evoque 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Land Rover Range Rover Evoque | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione