Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Korrse bari - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Korrse bari,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Korrse bari Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 20:42 Të tjera  ·  Durrës

Korrse bari DEUTZ FAHR 165

18 Qer 20:42 Të tjera  ·  Durrës

Korrse bari FELLA 225

18 Qer 20:41 Të tjera  ·  Durrës

Korrse DEUTZ FAHR 185

17 Qer 18:27 Të tjera  ·  Fier

Shitet korrse bari me lama plus gishtat 185cm

1 LEK

14 Qer 22:24 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Zetor me vegla

13 Qer 10:24 Të tjera  ·  Shkodër

Kose bari (korrse bari per traktor)

11 Qer 16:34 Të tjera  ·  Fier

Shitet korrse bari me lama plus gishtat 185cm

1 LEK

09 Qer 21:08 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet Fiat 480 ne gjendje perfekte.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 17:11 Të tjera  ·  Fier

Korrse bari me lama 185cm

1 LEK

08 Qer 21:49 Të tjera  ·  Kukës

Korrse bari Deutz 1,86m

1 350 EUR

31 Maj 23:31 Makina korrëse  ·  Librazhd

Korrse bari DUETZ FAHR 165

1 LEK

26 Maj 23:09 Moto-kultivatorë  ·  Tropojë

Shitet korrse bari

1 500 EUR

25 Maj 20:11 Makina korrëse  ·  Elbasan

Okazion Korrse ACME, BRC, diesel!

1 500 LEK

19 Maj 20:30 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet.

10 500 LEK

16 Maj 03:28 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari 135

11 Maj 22:32 Moto-kultivatorë  ·  Gjirokastër

kërkoj korrse bari gaspardo 2 metra

1 LEK

09 Maj 16:13 Të tjera  ·  Fier

Shitet korrse 165 cm mundsi ndrrimi

1 LEK

09 Maj 09:15 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

LANDINI 8880

06 Maj 09:04 Makina korrëse  ·  Tiranë

Shiten Korrse bari fresa

06 Maj 09:01 Makina korrëse  ·  Tiranë

Korrse Bari

06 Maj 08:57 Makina korrëse  ·  Tiranë

Korrse Bari MTD

01 Maj 13:40 Moto-kultivatorë  ·  Librazhd

Korrse bari

1 LEK

26 Pri 21:13 Makina korrëse  ·  Shkodër

Korrse Bari

2 100 EUR

21 Pri 19:08 Makina korrëse  ·  Berat

Korrse bari 165 me piston

21 Pri 11:51 Të tjera  ·  Fier

Shitet pistocin per korrse bari dhe dy kra zetori

1 LEK

17 Pri 12:21 Të tjera  ·  Fier

Facebook GENTI SHOP

1 EUR

16 Pri 19:07 Makina korrëse  ·  Fier

Korrse bari

1 100 EUR

09 Pri 05:19 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Dibër

shitet

9 000 EUR

05 Pri 16:45 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Elbasan

Shitur, Kubota Sunshin L1-38

03 Pri 14:09 Të tjera  ·  Lushnjë

Korrse

900 EUR

29 Mar 18:37 Makina korrëse  ·  Peqin

Shiten agegate buqesore

1 LEK

29 Mar 08:14 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Lushnjë

Korrse bari

24 Mar 11:49 Makina korrëse  ·  Shkodër

korrse bari nafte 4goma

1 900 EUR

23 Mar 19:43 Makina korrëse  ·  Durrës

Korrse

800 EUR

17 Mar 09:49 Të tjera  ·  Lushnjë

Bot sperkatje.600lt.

1 LEK

10 Mar 20:18 Makina korrëse  ·  Fier

OKAZION KORRSE BARI

1 200 EUR

09 Mar 11:44 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Shitet Zetor

15 EUR

24 Shk 12:13 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Lushnjë

Shitet kubota Sunshin L1-38

13 Shk 13:09 Të tjera  ·  Durrës

Korrse bari

02 Shk 08:55 Të tjera  ·  Fier

Shitet korrse 165 me pistocin

1 LEK

28 Jan 16:51 Makina korrëse  ·  Krujë

Korrse bari

150 EUR

27 Jan 09:34 Makina korrëse  ·  Elbasan

Korrse bari

6 EUR

22 Dhj 08:19 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Hurliman  ·  Fier

shitet hurliman 84 kuaj fuqi

17 Dhj 19:31 Makina korrëse  ·  Pogradec

Motorr korrse bari

2 000 EUR

27 Nën 17:09 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet Save, Made in Germany

15 EUR

22 Nën 19:36 Makina korrëse  ·  Krujë

Korrse bari PZ-210

22 Nën 19:34 Moto-kultivatorë  ·  Krujë

Korrse bari PZ-185

27 Tet 15:02 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Korrse bari

4 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Korrse bari | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione