Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 33685
Mercedes-Benz , 1480
BMW , 407
Ford , 247
Volvo , 146
Toyota , 117
Opel , 116
Land Rover , 100
Fiat , 81
Renault , 53
Peugeot , 48
Nissan , 39
Smart , 37
Citroën , 34
Porsche , 34
Seat , 32
Škoda , 27
Mitsubishi , 23
Lancia , 17
Jeep , 15
Mazda , 14
MINI , 14
Hyundai , 14
Honda , 12
Chrysler , 11
Alfa Romeo , 11
Acura , 11
Jaguar , 11
Kia , 10
Dodge , 9
Chevrolet , 9
Ssangyong , 6
Cadillac , 5
Saab , 5
Dacia , 4
Suzuki , 4
Subaru , 4
Hummer , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
GMC , 3
Bentley , 3
BAIC , 2
Zastava , 2
Maserati , 2
Rover , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 16:48
Linku:
Makina , Kurbin

Shitet Audi A4 S LINE 2.0 TDI QUATTRO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (PREMIUM PLUS) , 3.0 L NAFTE , 2015,SHUME PASTER!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 10:50
Linku:
Makina , Tiranë

Mini cooper 2.0 naft full okazion automat

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line Tetto 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️Audi A6, Quattro, viti 2012, 3.0 nafte‼️

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Makina , Fier

Audi A7 3.0 Naft Matrix Full Option

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

BMW X5 3.5xD TwinTurbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

OFERT OKAZION 2 MAKINA AUDI A4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.7 TDI VITI 2009 “AUTOMAT F1 TIMON”

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina , Tiranë

AUDI A6 35 TDI

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET, AUDI A6

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:27 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AVANT 2.7 TDI EXCLUSIVE FABRIKE. 9500 EU

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Makina , Vlorë

����Volvo Xc90����

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI AVANT VITI 2005 MANUAL 6+1 MARSHE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!Q5 2.0 T BENZINE VITI 2012 FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A4 2.0 TDI S-LINE FABRIKE VITI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A3 1.8 BENZIN QUATRRO VITI FUNDI 2015 “AUTOMAT”

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A6 2.0 TFSI QUATTRO LOOK RS FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Audi A4 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Okazion Audi 2015 Q5 S-line fabrike benzine 2T

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 2.7 AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Makina , Lushnjë

Okazionn Audi Q5 2.0 Nafte Kambio Automatike 218KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Ford Focus Titanium 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Audi Q5 3.0 Naft Viti 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

(OKAZION)Audi A6 2.0 tfsi

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Audi A4 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi në kategorinë Makina
  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • audi në kategorinë Automjete
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Makina
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • audi në kategorinë Makina | Lancia | MUSA
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • audi a4 në kategorinë Makina | Audi | A2
  • Audi në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione