Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Freza - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Freza,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Freza Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:41 Të tjera  ·  Elbasan

Freza Alesia 230cm

Dje 21:51 Auto sallon Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Steyr  ·  Tiranë

Freza nafte

1 LEK

Shitësit të Besuar
13 Pri 09:00 Të tjera  ·  Fier

Shitet freza nadi 205cm mundsi ndrrimi

1 LEK

12 Pri 20:52 Të tjera  ·  Tiranë

iseki

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 09:13 Moto-kultivatorë  ·  Korçë

Shitet freze e re Shaktiman 165 cm

1 EUR

08 Pri 22:05 Traktorë  ·  Fiat  ·  Agrifull  ·  Kavajë

Traktor agrifull 75-80 (motorri FIAT)

13 000 EUR

08 Pri 05:10 Pjesët rezerve  ·  Kukës

Freza 165cm ere india prodhim shaktiman 1350euro

1 350 EUR

08 Pri 05:09 Pjesët rezerve  ·  Kukës

Freza 145cm 160cm 185cm 260cm në Mazgit kosov

1 EUR

08 Pri 05:09 Moto-kultivatorë  ·  Kukës

Freza 160cm Germany në gjendje pune Mazgit kosov

650 EUR Çmimi me zbritje

08 Pri 05:05 Pjesët rezerve  ·  Kukës

Freza 2.6m Huaward në shitje kardon ska 1100euro

1 100 EUR

07 Pri 21:18 Moto-kultivatorë  ·  Shkodër

Shiten

200 EUR

06 Pri 21:29 Të tjera  ·  Lezhë

Frez

2 LEK

05 Pri 13:07 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Ford 3910 dhe mjetet

7 000 EUR

03 Pri 18:56 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet Freza 2.40m e gjer

1 EUR

03 Pri 07:07 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet freza pegararo 230 ose ndrrohet me frez me te vogel

02 Pri 21:31 Të tjera  ·  Berat

Shiten agregate të ndryshme

02 Pri 21:30 Të tjera  ·  Berat

Shitet freza 2.30 gjerësi

250 000 LEK

02 Pri 05:35 Moto-kultivatorë  ·  Dibër

Frez per traktor

850 EUR

01 Pri 10:07 Moto-kultivatorë  ·  Lushnjë

Shitet freze

6 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Freza | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione