Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuterë, Laptop, Tablet në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Kompjuter, Laptop/Notebook, Tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej kompjuterë nga markat më të njohura me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Gaming PC, laptop Lenovo, Compaq, MacBook, Dell, HP, iPad Air, Toshiba, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin, laptopin apo tabletin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Sot 04:40 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet PC gaming + Monitor 75 hz

190 LEK

Sot 00:47 Kompjutera desktop , Tiranë

Super okazion-i5 g6 +monitor24"

199 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Elitebook 840-g6 i5-g8 touchscrean

320 LEK

Sot 00:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super laptop !

269 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop 16gb ram /i3-g5/ ssd 15.6 led

220 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion deri ne fund muajit

179 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion vetem kete jav ky cmim

170 EUR

Sot 00:47 Kompjutera desktop , Tiranë

Super workstation & gaming okazion!!!

340 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:47 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc unik ! Lexo detajet!

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:38 Dyqani Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Air 2022 " NEW" 1250EURO

1 250 EUR

Sot 00:38 Dyqani Lap Top/Notebook , Tiranë

MACBOOK PRO 2020 " ulje mbi ulje"

1 490 EUR

Sot 00:07 Kompjutera desktop , Vlorë

Pc gaming

240 EUR

Dje 23:52 Kompjutera desktop , Fier

(Okazion) Desktop MSI i3 Gen4

150 EUR

Dje 23:42 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Air 13” nga USA mid 2014 okazion

240 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:39 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Pro 2019 15,4” A1990 Touchbar nga usa

800 EUR

Dje 23:30 Kompjutera desktop , Lezhë

Gaming pc

700 EUR

Dje 23:14 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet MacBook Air 2020 i3/8GB/256GB

675 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:41 Lap Top/Notebook , Durrës

⛔LAPTOP LENOVO i5 GJENDJE 10/10♦️

22 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:37 Kompjutera desktop , Durrës

PC GAMING + MONITOR 22

33 750 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:37 Lap Top/Notebook , Durrës

**LAPTOP HP I RI NE KUTI!!** BATERI MBI 7 ORE!!

43 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:37 Lap Top/Notebook , Durrës

��LAPTOP TOSHIBA-WINDOWS 11 GJENDJE 10/10��

125 EUR

Dje 22:22 Kompjutera desktop , Tiranë

Workstation-DELL Precision 5820 me Dual RTX A5000

3 500 EUR

Dje 22:04 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP EliteBook 8560p

60 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:23 Lap Top/Notebook , Elbasan

Laptop

10 000 LEK

Online
Dje 21:20 Kompjutera desktop , Korçë

SERVER HP DL380 G7

100 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:04 Kompjutera desktop , Korçë

Dell UltraSharp U2412M

10 990 LEK

Online
Dje 20:58 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shes Laptop - Lenovo ThinkPad X240

18 000 LEK

Online
Dje 20:45 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMNSUNG TAB A7 LITE 32GB 3GB I RI NE KUTI

14 900 LEK

Dje 20:45 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD GEN 9 64GB WIFI I RI NE KUTI

340 EUR


Jeni duke kërkuar për kompjuter, laptop, apo tablet? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej me mijëra njofitme për kompjuterë të ndryshëm të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në shitje. Blej kompjuterë nga shtëpia me MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Kompjuterë, Laptop, dhe Tabletë në shitje


Eksploroni gamën tonv të gjërë të njoftimeve për kompjuterë, laptop, dhe tabletë të ndryshëm në shitje dhe gjej atë që ju përshtatet juve më së miri. Shiko njoftimet për kompjuter të përdorur, kompjuter gaming, laptop tablet, laptopa ne shitje, laptop HP, Laptop Apple, Macbook, laptop me oferte, Laptop Dell, Laptop Fujitsu, Gaming PC, kompjuterë në shitje, kompjuterë të përdorur, kompjuterë dell, kompjuterë HP dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal me çmimet më të volitshme.


Shit kompjuterë, Laptop, Tablet në MerrJep.al


Posedoni Kompjuterë, Laptop, apo Tabletë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione