Audi a4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 8699
BMW , 196
Ford , 191
Opel , 88
Toyota , 80
Fiat , 71
Nissan , 48
Peugeot , 37
Renault , 37
Land Rover , 32
Citroën , 32
Volvo , 21
Smart , 21
Porsche , 18
Mitsubishi , 16
Hyundai , 15
Jeep , 15
Seat , 12
Honda , 11
Lancia , 11
MINI , 10
Jaguar , 9
Mazda , 7
Ssangyong , 7
Škoda , 6
Acura , 6
Chevrolet , 6
Chrysler , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Kia , 4
Dodge , 3
Lincoln , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:53
Linku:
,

BMW e92 320d

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:28
Linku:
,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:43
Linku:
,

Volvo xc 60

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:35
Linku:
,

MERCEDES BENZ E 280 CDI EVO// PERFEKT

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 17:14 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automatik

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 ,

�� Shitet MERCEDES E300 Super gjendje ��

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

↪ Shitet Super Bmw X5 ↩

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 ,

Citroen C3 viti 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:09 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:09 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:08 ,

OKAZIONN audi a4 Quattro automatik full

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:06 Dyqani ,

B 200 nafte 6 marsha Okazion 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:06 ,

Mercedes Benz A170 benzin gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Dyqani ,

C 180 kompresor benzin gaz 6 marsha Evo

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

SHITET AUDI A4 1.8 TFSI BEXIN +GAZ VITI 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:00 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

↪ Mitsubishi Outlander Benzine/Gaz Automat↩

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

OKZION Audi a4 super

4 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:49 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:49 ,

Shitet Audi A4 2007 2.0 TDI Nafte Automatike 7G

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:49 Dyqani ,

Okazion!Audi A4-2.0TDI Avant Sapoardhur 07 “Full”

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2010 AUTOMATIK FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 2012 Automat Full

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 ,

Audi a4 nafte kamjo automat

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:45
Linku:
,

Okazion VW Touareg R-Line Full

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:45 ,

Okazion Passat CC 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:45 ,

Okazion VW Touareg R-Line 2012

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:45 ,

Okazion Passat CC 2015

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:45 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 ,

Mercedes E320 EVO

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Mercedes E550

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Mercedes E350 Avantgarde Blutech Mega Full super gjendje

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:41 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

AUDI A4 AUTOMATIK S-LINE FABRIKE 2.0NAFT 2007 FULL OPSION

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK (SUPER GJENDJE)

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

ML-Class 320 Blue-Tech

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

Chevrolet Captiva 2007+liber sherbimesh

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:37 ,

Audi A4-2009-2.0 nafte

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:35 ,

golf 5 1,9 tdi 6+1 marsha

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:34 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:32 ,

Fiat panda 4x4

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:32 ,

Audi A4 2013 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 12500 euro

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:30 ,

VW GOLF 5 1.9 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione