Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accord , 105
Aerodeck , 5
CR-V , 295
CR-Z , 5
CRX , 4
Civic , 449
Concerto , 6
FR-V , 49
HR-V , 82
Insight , 15
Integra , 1
Jazz , 243
Legend , 4
Logo , 6
NSX , 1
Odyssey , 21
Prelude , 7
S2000 , 3
Stream , 9

Gjej mijera njoftime per Honda ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Honda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 14:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Honda CRV 2.2 Nafte ❌ OKAZION ❌

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:20 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION !! HONDA ENS1 - ELEKTRIKE 100% 2023.

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:01 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Honda Ens1 O km 2024

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:14 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

SHITET HONDA CR-V 2.0 NAFT FUNDI 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Honda jazz benxin gaz viti 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz 1.4 Benzine-Gaz Automatik 2009 ����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:43 Makina  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Tiranë

Honda hrv

14 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Honda CRV 2.2 Nafte ❌ OKAZION ❌

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:47 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz automat 148.000 km

4 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:25 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Fier

Honda Pilot 4WD-3.5 Benzin Gaz (PA TAKS LLUKSI)-7+1 VENDSHE

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Tiranë

Honda odissey okaziooo

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:03 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Honda civic hybrid okazionnnn

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:28 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

����HONDA JAZZ AUTOMAT����

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:22 Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Korçë

Shitet Honda Acord 2.0 i-Vtec benzine gas (Automat)

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

SHITET HONDA JAZZ BENZINE/GAZ SPORT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

�� Honda Pilot super mjet��

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:50 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

HONDA CIVIC HYBRID

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:24 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz 1.4 Benzine Automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Vlorë

������������Honda Jazz 1,4 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz//1.4 benzine//2005//manuale

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:02 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

shitet honda crv viti 2009 2.2 nafte 4x4 me te gjitha dok

6 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Honda civic 1.8 Benzine+gaz lpg 162.000 km

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:42 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Honda Crv

13 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Auto fortuzi

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 20:43 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Benzin+Gaz Ecodrive Honda crv

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Maj 20:38 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

7+1 Okazion 8800€

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:58 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Okazion Honda 8 vende, automat, benzin gaz

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:58 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Tiranë

Honda Odyssey 8 vende, ardhur nga USA

895 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:57 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Okazion Honda 8 vende, benzin gaz, automat, super gjendje

890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:55 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

OKAZION ���� HONDA 8 VENDE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:55 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Okazion HONDA����8VENDE BENZIN GAZ

8 820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 17:33 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CR-V, 2.2, 4X4

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:25 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Honda

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
24 Maj 23:31 Makina  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Tiranë

HONDA FR - V OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:30 Makina  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Fier

SHITET HONDA FR -V

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:24 Makina  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Lushnjë

OKAZION HONDA FR-V

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
24 Maj 23:20 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
24 Maj 23:20 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Fier

SHITET HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
24 Maj 23:20 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

OKAZION HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
24 Maj 10:29 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

HONDA RIGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
24 Maj 09:09 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Durrës

SHITET/NDERROHET HONDA CIVIC 1.5 VTEC-E

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 17:23 Makina  ·  Honda  ·  Legend  ·  Mallakastër

Shitet Honda Legend

4 999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:49 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

Okazion‼️‼️Honda CRV 2016 2.4 benzin gaz ( prins)

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

Honda jazz automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
22 Maj 10:45 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Durrës

HONDA RIDGELINE OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 10:34 Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Pogradec

Shitet per arsye mos perdorimi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 10:30 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar

Nese jeni duke kerkuar per Honda ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Honda ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Honda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Honda nga modelet e ndryshme si: Honda Accord, CR-V, Legend, Lego, Insight, Jazz, Integra, Odyssey, Prelude, Civic, CRX, Aerodeck, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Honda ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Honda ne MerrJep.al


Nese keni Honda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione