Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo XC 60 ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Volvo XC 60 ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo XC 90 te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo XC 60 apo modelet tjera si: XC 60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.25 Maj 10:49
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC60 2016 ����

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60!

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 11:15
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 00:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 full option 2015 2.0 benzin Perle 330hp

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60!

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:41 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

SHITET VOLVO XC60 2.0 NAFT AUTOMAT FUNDI 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:33 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 2.4 NAFTE..AUTOMAT..2015..nga ZVICRA..

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 2012 automat 2,4 naft

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4D5 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4 D5 AWD FULL

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

��SHITET VOLVO XC60 R - DESIGN ADW��

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:57 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo Xc60 2.4 Nafte. Automat 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kucovë

Okazion 7500€

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC60 Automat

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo 2.4 Naft Automat

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:21 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

���� VOLVO XC60 T6 AWD ����

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2013 full option e sapo ardhur T6

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012 benzin-gaz R-design T6

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 D4 2.0 Diesel

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkodër

Volvo XC 60 2.4D Automatike - 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:29 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc60 R desing

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:02 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

SHITET VOLVO OKAZJON

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:46 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Lezhë

VOLVO XC60 2.4 D5 R DESING 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC-60 3.0 BENZIN+GAZ

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo Xc60 2.4 Nafte Automatik 2010 ��������

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 D5 Nafte 4X4 Kambio Automatike Panorama����

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:02 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC 60 2.4 Nafte

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:57 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60 D3✅

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

���� Volvo XC60 D5 AWD ����

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

���� Volvo XC60 D4 AWD 2015 ����

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 14:36 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

20 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:07 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Elbasan

Volvo Xc60 R-DESIGN Facelift (Zvicra)

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:35 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

Volvo XC60 Zvicer

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:07 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Xc60 2014

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kucovë

VOLVO XC60 Benzine Gaz

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC 60 Benzinë/Gaz PRINS

10 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:26 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2010 4x4 BENZIN GAZ 3.0 DOKUMENTA OK

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

Volvo

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

VOLVO XC 60

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

XC60 2.4 Naft - Automat - Sapo ardhur nga Zvicrra ����Me Dok

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:41 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrraa��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:41 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:41 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Volvo XC60 2.4 Naftë - Sapo ardhur nga Zvicrra ��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:38 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tropojë

Sapo ardhur nga Zvicrra ���� Automat - 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:37 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat- 4 x 4 - Me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:37 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:30 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

SHITET VLOVO XC 60

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 09:29 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

SHITET VOLVO XC60

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 08:50 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 AWD D5

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Njoftimet per Volvo XC 60 në Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo XC 60 të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo XC 60 nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo XC 60 ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo XC 60 ne MerrJep.al


Keni Volvo XC 60 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Volvo XC 60 ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione