Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo XC 60 ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Volvo XC 60 ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo XC 90 te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo XC 60 apo modelet tjera si: XC 60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.04 Qer 19:46
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52
Linku:
Makina , Kavajë

����VOLVO XC60 2.4 NAFTE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 2010 full

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D3 2.0 DIESEL

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 R Design

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:36 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN 3.0 ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:28 Makina , Durrës

Volvo XC 60 Automatike 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:21 Makina , Durrës

Volvo XC60 2.0T GAZ/Benzinë PRINS

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:03 Makina , Durrës

����volvo xc60 2.4diesel D5 automat ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010 nderrohet

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 Makina , Tiranë

Volvo Xc60 viti 2014 Ocean race edicion full opsione

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:23 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2015 full opsion premium edicion

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:23 Makina , Tiranë

Volvo xc60 gas/benzine viti 2015 super full ospione Polestar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:06 Makina , Shkodër

Volvo XC60 T6

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:03 Makina , Tiranë

Volvo xc 60 viti 2023

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Kukës

VOLVO XC60 2.4DIESEL PANORAMA FULL SAPO ARDHUR ��������

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Makina , Kukës

VOLVO XC60 D4 AWD 2.4 Diesel 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

volvo.x c60-2009

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Volvo Xc60 R-line & R-desing super full opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Volvo XC60 viti 2014 ��������������0692030930

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2010 96000 milje

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:07 Makina , Tiranë

Volvo XC60

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 Makina , Lushnjë

Volvo XC60 Zvicra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 Makina , Elbasan

��Volvo XC 60 Gaz/Benzin��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 Makina , Fier

❌️❌️OKAZION 11.300€❌️❌️

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 R Design

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.0 DIESEL FULL OPTION Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:14 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D3 2.0 DIESEL

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:35 Dyqani Makina , Vlorë

VOLVO XC 60 2012 �� AUTO PENTA ��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:57 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 Makina , Tiranë

Volvo XC60

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:21 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Volvo XC60,11/2013,Automat ��������

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.4 NAFTE AUTOMAT 2010

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:43 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2011Okaziooon

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52
Linku:
Makina , Kavajë

����VOLVO XC60 2.4 NAFTE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 2010 full

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:11 Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.4 D5 Nafte 4X4 Kambio Automatike ����Zvicre����

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:11 Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.4 D3 Nafte 4X4 Kambio Automatike Panorama

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi volvo xc60

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:27 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC60

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 Makina , Gjirokastër

VOLVO XC60 3.0 GAZ/BENZIN R LINE AUTOMAT 2010 NDERRIM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:02 Makina , Tiranë

Volvo XC60

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:57 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 automatik, 3.0 Benzine - Gaz, E SHITUR FLM

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 22:14 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 R LINE

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 21:38 Makina , Tiranë

Shitet Volvo xc60

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:46 Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:39 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 ,2013 BENZINE

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 15:20 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo Xc60 ����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:28 Makina , Tiranë

Volvo XC60 vitprodhim Korrik 2019 Auto Zyrich ����

37 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 13:25 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo Xc60 ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:02 Makina , Fier

Volvo XC60 3.0L T6 AWD Benzine 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 09:37 Makina , Tiranë

Volvo xc 60 T6 3.0 benzinë 109700 km

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 07:42 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60❌❌

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Njoftimet per Volvo XC 60 në Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo XC 60 të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo XC 60 nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo XC 60 ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo XC 60 ne MerrJep.al


Keni Volvo XC 60 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Volvo XC 60 ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione