Auto Gesi

Auto Gesi importon makinat më cilësore nga Europa duke ofruar mundësi shitjeje, ndërrimi dhe pagesa me këste.
Nëse po kërkoni makina ekonomike, makina me kilometra origjinale, full option, në gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike atëhere jeni në vendin e duhur.
Auto Gesi ju këshillon dhe ofron makina okazion më të mirat në treg dhe ju përgjigjet për çdo kërkesë dhe preferencë.
Markat më të njohura dhe më të kërkuara si MERCEDEZ BENZ, BMW, VOLKSWAGEN, AUDI, FIAT, TOYOTA, FORD, OPEL etj, me çmimet më të konkurueshme.

Tek ne do të gjeni makina për rrugë të largta, makina për në qytet, makina sportive, makina familjare ekonomike, makina me kamio automatike ose manuale, benzin- gaz ose naftë. Sipas nevojave dhe kërkesave të gjithësecilit.

Na kontaktoni dhe ne ju ndihmojmë të bëni zgjedhjen dhe investimin e duhur.


Rr Tirane - Elbasan

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë njoftim në këtë llogari biznesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione