Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nderrohet njoftime | Oferta per nderrime te makinave

Mercedes-Benz , 8280
VW Volkswagen , 3468
Audi , 2570
BMW , 2198
Ford , 1562
Opel , 822
Fiat , 640
Land Rover , 521
Renault , 519
Peugeot , 443
Toyota , 419
Smart , 261
Citroën , 253
Nissan , 233
Alfa Romeo , 229
Porsche , 196
Mitsubishi , 176
Volvo , 176
Seat , 145
Hyundai , 143
Jeep , 122
MINI , 120
Jaguar , 113
Lancia , 92
Chrysler , 84
Škoda , 84
Chevrolet , 83
Mazda , 76
Kia , 62
Suzuki , 54
Honda , 48
Saab , 42
Dodge , 41
Ssangyong , 36
Rover , 31
Cadillac , 19
Lincoln , 18
Isuzu , 13
Hummer , 13
MG , 11
Infiniti , 11
Daewoo , 10
Subaru , 10
Acura , 9
Tata , 9
Dacia , 8
GMC , 8
Maserati , 7
Daihatsu , 7
Lexus , 4
Piaggio , 3
Ferrari , 3
Buick , 2
Aixam , 2
Bentley , 2
TVR , 1
BAIC , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Lifan , 1

Gjeni makina për ndërrim në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina me oferta ndërrohet që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet për oferta nderrohet dhe gjeni makina me nderrim të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet per nderrim dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat me oferta nderrohet, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 20:39
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Maj 14:13
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Rover Sport HSE 2017

32 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:35
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Tiranë

Shitet Vario 811

8 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

A8 L 4.0 TFSI Quattro OKAZION

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus benzine/gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

SHITET CLS 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI Q8

64 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:39 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

JEEP WRANGLER VITI 2013 BENZIN 3.6 ME DOGAN

24 500 EUR

Online
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet ford s max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI 2014 ���� Kanadaje

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

��️��️AUDI A3��️2015��️��️OKAZION

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 00:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:05 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Motorr me 4 goma atv 450 kubik

6 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

2012 Mercedes-Benz ML350 BlueTech 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0(2967) S-Line Bluetech Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 4.0D Look M

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw seria 5 - Look M - f10 - 2012 - automat - 530 diesel

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara- 2012 - manuale - 2.2 nafte - krah anglez.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 s-line Quattro - 3.0 diesel - automat - 2014

16 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

B CLAS AUTOMAT SHITET DHE NDERROHET

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS 350 Benzin (mundesi nderrimi) okazioon

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Cabrio 2.0 TFSI Quattro (Mundesi nderrimi)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 3.0 Nafte

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 40 TDI S Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 S LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet-nderrohet-������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Durrës

Bmw seria 5

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:21 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Audi Q7 3.0 naft 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Pogradec

Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabrio Offroad / Nderrohet

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:10 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

OKAZION Toyota Land Cruiser 4.5nafte 2012 FULL����/Nderrohet

49 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 4

22 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Scirocco  ·  Durrës

Shitet VW scirocco +Nderrim

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kërkuar për makina me oferta nderrohet? GJej makina per ndërrim në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej oferten ideale për makina me ndërrim.


Blej makina me oferta Nderrohet


Gjej makina të përdorura apo të reja me oferta Nderrohet në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet nderrohet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re me nderrim, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Nderrohet makina


Dëshironi ta nderroni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione