Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oferta Okazion | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 20145
VW Volkswagen , 10794
Ford , 5879
Audi , 5613
BMW , 4405
Opel , 3584
Fiat , 2729
Renault , 2190
Toyota , 1997
Peugeot , 1578
Citroën , 1195
Smart , 1117
Land Rover , 929
Nissan , 899
Volvo , 725
Alfa Romeo , 711
Hyundai , 700
Seat , 586
Mazda , 397
Mitsubishi , 393
Škoda , 372
Lancia , 348
Porsche , 304
MINI , 302
Chevrolet , 291
Jeep , 237
Kia , 230
Chrysler , 200
Suzuki , 188
Jaguar , 183
Honda , 164
Daewoo , 104
Ssangyong , 89
Daihatsu , 68
Dodge , 67
Rover , 66
Dacia , 59
Saab , 58
Cadillac , 48
Acura , 32
Hummer , 22
Subaru , 21
Lincoln , 15
Isuzu , 14
MG , 12
Infiniti , 12
Tata , 12
Maserati , 11
GMC , 10
Piaggio , 10
Aixam , 8
Lexus , 8
Alpina , 7
BAIC , 6
Corvette , 6
Ferrari , 6
KTM , 6
Yugo , 5
Bentley , 5
TVR , 3
Buick , 3
Zastava , 3
Tesla , 3
Proton , 3
Bugatti , 3
Artega , 3
Lotus , 2
Talbot , 2
Trabant , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
Lada , 1
DeTomaso , 1
Grecav , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Morgan , 1

Gjej njoftime okazion per oferta te ndryshme për makina ne Shitje. Shiko njoftimet për makina nga markat dhe modelet e ndryshme ne shitje Okazion. Oferta Okazion per Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime Okazion ne MerrJep.al.Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz S Class

7 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 22:47
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! HYUNDAI i30 1.6 CRDI eVGT 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Okazion! HONDA E:NS1 2023 Elektrike

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:42 Makina , Tiranë

Vw CC okazion ����

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:42 Makina , Tiranë

Shitet / Ndrrrohet Hyundai i10 Ardhur nga gjermania 2016

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 07:39 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 viti 2007 okazion

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

Okazion ML 350 BlueTec - 2010 - automat - full option

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d M-Packet viti 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:01 Makina , Elbasan

‼️ Okazion ‼️VW PASSAT B6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Makina , Tiranë

RANGE ROVER DISCOVERY SPORT 140 KM. FULL OPSION/CLEAR CARFAX

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:02 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION SEAT IBIZA 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:28 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q7- OKAZION

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Mercedes-Benz B Class Automatike

4 041 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

4 410 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Volswagen Tiguan 2.0 TSI + Gaz

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz S Class

7 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz S Class

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Audi Q5 S Line

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Volkswagen Passat 2008

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion A8L❌

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion Golf 6❌

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion❌Kia K5

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion C-Class❌ 9900€

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Okazion! HONDA E:NS1 2023 Elektrike

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D coupe 2015 look m origjinal

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Makina , Tiranë

Shitet bmw 320d ne gjendje 10/10 okazion 13€

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:21 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:36
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet 2019 x5 40i M Individual

61 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:23 Makina , Tiranë

Okazion Golf GTD

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

Volkswagen golf 7 gti super full

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:22 Makina , Tiranë

(Okazion) Shitet Makina

10 EUR Çmimi me zbritje

Sot 02:22 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 M PACKET 3.5i

27 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:17 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:15 Makina , Tiranë

BMW 730 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

36 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Makina , Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2013 AMG SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për njoftime Okazion për makina ne shitje? Gjej mijera njoftime Okazion ne MerrJep.al dhe blej makinen ideale per ju.


Gjej njoftime Okazion ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet Okazion ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shiko njoftimet ne MerrJep.al per makina nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime Okazion ne MerrJep.al dhe gjej makinen ideale per ju. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta Okazion per makina ne shitje.


Krijo njoftime Okazion per makina


Keni makina qe deshironi te shisni me oferte okazion? Krijo njoftime per makina ne shitje ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin emijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione