Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 9005
VW Volkswagen , 5266
Audi , 2571
Ford , 2549
BMW , 1981
Opel , 1407
Renault , 1049
Toyota , 1020
Fiat , 965
Peugeot , 816
Smart , 714
Citroën , 603
Land Rover , 451
Nissan , 450
Volvo , 293
Hyundai , 290
Seat , 265
Alfa Romeo , 234
Škoda , 217
Porsche , 163
MINI , 162
Chevrolet , 157
Mitsubishi , 151
Lancia , 144
Kia , 134
Mazda , 130
Jeep , 119
Jaguar , 100
Suzuki , 91
Chrysler , 89
Honda , 68
Dacia , 41
Saab , 33
Dodge , 30
Daewoo , 30
Ssangyong , 29
Rover , 27
Cadillac , 25
Subaru , 15
Daihatsu , 13
Hummer , 12
Acura , 12
Maserati , 10
Tata , 8
MG , 7
Infiniti , 7
GMC , 7
Isuzu , 6
Piaggio , 5
Lexus , 5
Lincoln , 4
Aixam , 4
TVR , 3
Bentley , 3
BAIC , 2
Alpina , 2
Trabant , 2
Yugo , 2
Corvette , 2
Ferrari , 2
Spyker , 1
Lada , 1
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:44
Linku:
Makina , Tiranë

<<OKAZION>> PORSCHE CAYENNE Platinum Edition

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 06:26 Makina , Tiranë

BMW X2 - 2019 Okazion (35 MIJ KM)

30 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:17 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 350

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:49 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ GLE 350

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:46 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE OKAZION

48 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:40 Makina , Tiranë

✅��Audi A7 RS7//LooK 3.0 TDI Automatike Full Options 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:37 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2.0 Nafte Manuale Stage 1 M///Performance

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:34 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Automatike 2008 1.0 Benzine Sapo Ardhur Nga Zvi

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:31 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.2 Nafte Manuale Viti 2012

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:28 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ GLK 250

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:28 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK250 OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:07 Makina , Tiranë

OKAZION VW POLO

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:04 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN POLO OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:55 Makina , Tiranë

FORD FIESTA OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

���� SUPER OKAZIOONN ����

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:12 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:57 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 2014 !!!

1 111 EUR

Sot 00:51 Makina , Tiranë

AUDI A6 OKAZION!!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Okazion c300 4 matik

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

Smart automat okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

SMART AUTOMAT OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:17 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION VW TIGUAN 2.0 TDI SPORT 4MOTION V 2012

10 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 Makina , Tiranë

Chevrolet Aveo

20 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

❗️OKAZION❗️Audi A4 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

Okazion

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

Okazion Citroen c8 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FIESTA

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

OKAZION! Passat 2008 2.0TDI -Kambio Automat DSG

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Shitet SMART okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Mercedes C250 AMG Line

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.5 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B Class

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2.0 NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

Okazion citroen c4 1.4 Benzin/Gaz viti 2006 2500€

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

E CLASS 270, OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Okazion Ford Galaxy 1.8 6+1 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Renault clio

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

okazion!!!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Okazion shitet a classs

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

Audi A4 2013 naft 2.0 Automat okazion 11500 euro

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione