Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Q5 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 16:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 S line 2.0 Benzine Super Full Panorama 12

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 S Line 2.0 Benzine Full Panorama

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 04:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:18 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

✅��SHITET&NDERROHET Q5 Automatike 2.0 Nafte 4X4 EUROPE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:59 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi SQ5

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet audi q5 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 3.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:12
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2013 Okazion 10,900 Eur

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Super Full 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premiun plus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premiun Plus Viyi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

audi Q5 shitet/nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 TFSI VITI 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

OKAZION!! AUDI Q5 2015 NAFTE 3.0 FULL FULL

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 naft viti 2009 automat

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2014 ��������

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Shitet Audi Q5

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

❌️Viti 2016 Audi Q5 Look SQ5 2.0(35)TDI Quattro❌️

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:38 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

❌️Viti 2015 Audi Q5 2.0(35)TDI Quattro❌️

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

��Audi Q5��

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET NDROET AUDI .Q5 S line Super gjendje 130 mi km

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Shitet

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

OKAZION AUDI Q5 2.0 (0698141095)

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

Audi Q5 okazionnn!!!

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT SUPER GJENDJE

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TFSI SUPER OKAZION

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lezhë

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

OKAZION!!!AUDI Q5 S -LINE 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 “AUTOMAT

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3X S-Line 27000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2016 S/line full

18 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi shitet

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Korçë

AUDI Q5 35TDI 2.0 QUATTRO 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine/Gaz

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE , AUTOMAT F1, Viti 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S line Full Okazion

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION AUDI Q5 ( quattro )

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 ( quattro ) OKAZION

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 viti 2011 2.0 Nafte Automike

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 (quattro) OKAZION

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Audi Q5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione