Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për Gjirafa makina të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për Gjirafa makina nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Opel, Honda, Toyota, Porsche, Peugeot dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje me ofertat më të mira.Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:00 Makina , Shkodër

Super Golf V I vititi 2007

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dëshironi të bleni makinë të re apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të veturave të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Gjirafa Makina apo vetura në shitje


Gjej njoftime për Gjirafa makina në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet për makina nga markat dhe modelet më të njohura si Audi, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Opel, Volkswagen, Toyota, Land Rover, Skoda, Porsche, Nissan, Jeep, dhe shumë Gjirafa makina të tjera në shitje me ofertat më të mira.


Shit makina - Gjirafa makina


Nëse keni veturë të re apo të përdorur që dëshironi ta shisni, kjo është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve - Gjirafa makina.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione