Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 19515
VW Volkswagen , 10412
Ford , 5760
Audi , 5256
BMW , 4256
Opel , 3522
Fiat , 2410
Renault , 2165
Toyota , 1903
Peugeot , 1513
Citroën , 1185
Smart , 1105
Nissan , 865
Land Rover , 864
Alfa Romeo , 700
Volvo , 679
Hyundai , 665
Seat , 569
Mitsubishi , 377
Škoda , 339
Lancia , 337
MINI , 304
Chevrolet , 287
Porsche , 266
Mazda , 247
Kia , 225
Jeep , 224
Chrysler , 194
Jaguar , 183
Suzuki , 182
Honda , 156
Daewoo , 103
Ssangyong , 91
Daihatsu , 67
Rover , 65
Dodge , 65
Dacia , 60
Saab , 56
Cadillac , 49
Acura , 28
Hummer , 22
Subaru , 20
Isuzu , 14
Lincoln , 12
MG , 12
Infiniti , 12
Tata , 12
Maserati , 11
GMC , 11
Piaggio , 10
Aixam , 8
Alpina , 7
Corvette , 7
Lexus , 7
BAIC , 6
Ferrari , 6
Yugo , 5
Bentley , 5
KTM , 5
TVR , 3
Buick , 3
Tesla , 3
Proton , 3
Bugatti , 3
Artega , 3
Lotus , 2
Zastava , 2
Talbot , 2
Trabant , 2
Spyker , 1
Lada , 1
DeTomaso , 1
Grecav , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 / M Package / Viti 2017

26 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:30
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 730D F01 Full Extra Gjendje Super!

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:14
Linku:
Makina , Fier

Okazion!!! Nissan Qashqai 2+ 2010 Kambio Automatike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 11:21
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 Sline 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online

Sot 13:00 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Fier

BMW X5 M VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:58 Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Smart automat okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 Makina , Fier

Okazion

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 12:57 Makina , Fier

Okazion automat diesel zvicra

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 12:56 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Makina , Fier

SUPER OKAZION I SHPEJT!! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

GLE350d ���� Masazh,Soft Close OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 S-line

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Okazion - Shitet Passat Blumotion TDI 200

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Automatike okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 Makina , Shkodër

okazion 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Makina , Shkodër

OKAZION

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

Okazion Tiguan 2.0 TDI 4 Matic 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz B class Automat Benzin-Gaz

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:42 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:42 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

Super OKAZION ekonomike

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET CHERVOLET KALOS

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Volvo 2008 benxin gaz 2.5 okazion 8500 euro okazion

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Citrohen 2009 benxin gaz 1.8 okazion 4500 okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Tojota 2007 naft 1.4 Automat okazion 3900 euro ska diskutim

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedez-Benz C-Clas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:39 Dyqani Makina , Durrës

Okazion - Mercedes Benz Gla 220 cdi amg packet,automat

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:39 Makina , Tiranë

Renxh velar viti 2019 naft 2.0 KM 195 okazion 51000 euro

51 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

Golf viti 2010 naft 2.0 okazion 5800 euro okazion

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

Mercedes 2008 naft 1.8 Automat okazion 4900 euro

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:39 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 12:39 Makina , Durrës

Okazion Shitet Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Makina , Durrës

⚜️CMIMI SUPER OKAZION RANGE ROVER EVOQUE 2.2 Nafte ⚜️

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0T OKAZION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Okazion pak dite 4410

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Golf 6 2012 naft 1.6 Automat okazion 8500 euro okazion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Audi A6 2015 3.0 okazion 14000 euro okazion

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Golf 2006 naft 1.9 Look GTI okazion 4400 euro ska diskutim

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:37 Makina , Berat

ford fusion 1.6 naft

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:37 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet Renault Clio 1.4, Gaz-Benzine, Manual, 2004.

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Okazion VW Tiguan 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Bmv 520

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Okazion ! Gle 350d 4matic Amg

33 000 EUR

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione