Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Seri 1 , 2317
Seri 2 , 113
Seri 4 , 121
Seri 3 , 9842
Seri 5 , 6606
Seri 6 , 269
Seri 7 , 1962
Seri 8 , 5
M-modele , 1208
X-modele , 7980
Z-modele , 41
2002 , 48
i3 , 8
i8 , 5
Gjej Bmw X5 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw X5 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Bmw X5 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Bmw X5 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.
Sot 07:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

2015 BMW X6 M50 3.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:24
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Lezhë

BMW 520d TwinTurbo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Shk 23:47
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 14:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:25 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Tiranë

Shitet BMW 325d

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  316  ·  Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

❌ OKAZION ❌️ Bmw X1 2.0D X-Drive, Automatike

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet BMW 120D viti 2008 dhe ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW SERIE 6 ( M-PACKET ) OKAZION

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Fier

SHITET BMW SERIE 6 ( M-PACKET )

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:17 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Lushnjë

OKAZION BMW SERIE 6 ( M - Pcket )

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

��Shitet BMW X5 viti 2013��dhe nrrohet

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION! BMW M4 2015 85.000KM

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 07:11 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116i Benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:08 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Fier

Bmw 320 Naft 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

��2011 - BMW X1 18d XDrive

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

BMW X5M FABRIKE 85.000 km (garanci te kontrolluara)

29 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW SERIA 7 2011 X-drive (LOOK 2014)

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M Fabrike 85.000 KM NAFTE PA TAKS LUKSI

29 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:04
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

SHITET BMW 5 SERIES 525d MOTORR 3.0 (M package) VITI 2011

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

�� 2008 - BMW X5 30d xDrive

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:00 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw Seria 5 Look M 530d

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:56 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Elbasan

SHITET BMW M6 ( 640d )

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:55 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

OKAZION BMW M6 ( 640d )

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:54 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Durrës

BMW M6 ( 640d ) OKAZION

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:53 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

2011 - BMW X1 18D XDRIVE - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:49 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 E60 FULL OPTIONS 530D

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw Seria 5 Look M 530d

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️Package

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:43 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:43 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Shkodër

BMW Seria 5 F10 520D 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:33 Makina  ·  BMW  ·  228  ·  Tiranë

BMW SERIA 2 Grand Coupe X Drive

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

✅��Bmw 530d Nafte (ECO PRO) 2011 Automatike Full Options

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:59 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

��✅Bmw 750Li Lungo 4.4 Benzine BiTurbo 408Hp 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

✅��Bmw 530 GAZ+BENZINE M//LooK Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Fier

BMW 530 NAFTE AUTOMATIKE LOOK M NGA FABRIKA

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 F15

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d 2016 M Packet Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:51 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 5 ( 2004 )

5 709 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:41 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D

41 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Tregu i makinave në Shqipëri është gjithmonë në zhvillim, dhe për pasionistët e makinave BMW, ka shumë zgjedhje interesante në dispozicion. BMW është një markë e njohur për cilësinë, inovacionin dhe performancën e makinave të saj, dhe të gjitha këto cilësi janë të evidentuara në modelet në shitje.

Nëse jeni në kërkim të një SUV luksoze, BMW X5 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ky model ofron komfort të jashtëzakonshëm dhe teknologji të fundit për një përvojë të udhëtimit të lartë. Po ashtu, shitet BMW Seria 5 ne shitje është një sedan elegant me performancë të shkëlqyeshme, që i bën të gjithë udhëtimet tuaja më të veçanta.


Në tregun e makina ne shitje bmw në Shqipëri, shpesh mund të gjeni BMW në shitje me specifika të ndryshme. Nëse preferoni një model si BMW 320 ne shitje, mund ta gjeni në dispozicion me motorizime të ndryshme për të përmbushur preferencat tuaja të performancës. Nëse jeni në kërkim të një makinë sportive, BMW M3 ne shitje është një alternativë e shkëlqyeshme me fuqinë dhe dinamikën e saj të jashtëzakonshme.

Për aventurat jashtë rrugës, BMW X6 është një SUV i fuqishëm me një pamje të shkëlqyeshme dhe teknologji të avancuar. Ndërsa BMW GT ne shitje është një sedan me një dukje të jashtëzakonshme dhe një kombinim të mirë të komfortit dhe performancës.

Nëse preferoni një motor dizel për efikasitetin e karburantit, BMW 535d ne shitje është një zgjedhje e mirë. Dhe për të maksimizuar komfortin dhe luksin, BMW 740 ne shitje është një sedan i klasit të lartë që ofron një përvojë të udhëtimit të pamatur.

Krijo Njoftime për Bmw X5


Në fund të fundit, për të gjetur një BMW në shitje në Shqipëri, platformat e shitblerjes online si "Merrjep" janë një burim i shkëlqyeshëm për të shfrytëzuar shpalljet aktuale dhe për të gjetur makinën BMW të ëndrrave tuaja, duke bere nje kerkim per “ shitet bmw seria 5 2012”, “bmw x6 merrjep”, “bmw merrjep” etj, Gjithashtu, sigurohuni që të bëni një kontroll të plotë të historisë së makinës dhe një provë të rrjedhjes së saj para se të bëni një vendim përfundimtar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione