Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X3 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X3 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2016

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2016

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 20:38 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 ❌12300€❌

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:43 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Durrës

shitet bmw x3 benzin-gas automat

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Vlorë

BMW X3 M Packet

17 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:48 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Shitet BMW X3

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 XDrive 2.0d

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2008 2.0d 150cv

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 E83 3.0d 218cv

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

Bmw X3 viti 2006 2.0d 150cv

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:51 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Vlorë

Bmw x3 2.0 viti 2008 xdrive

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 XDRIVE

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3 benzin gas

890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:31 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmv X3

18 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:14 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Lushnjë

BMW X 3 NAFTE SHITET OSE Me NDERRIM

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:38 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Vlorë

Shitet BMW X3 2.0 nafte Xdrive M look

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:58 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3 okazioon

890 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:33 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 - OKAZION!!!

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 19:57 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Shitet BMW x3

50 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 14:27 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkodër

SHITET/NDERROHET BMW, VITI 2007, NAFT 3.0 AUTOMATIKE

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:20 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:42 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 - M PACKET - 2.0 NAFTE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 12:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw X3 2.0 Benzine XDrive

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 00:45 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Lushnjë

bmw x3

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 21:54 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 20:06 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw X3 OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 17:44 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Lezhë

Makina me gjitha

8 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 18:28 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Lushnjë

OKAZION BMW X3 ( X-Drive )

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
19 Maj 18:27 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

SHITET BMW X3 ( X-DRIVE )

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
19 Maj 18:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 ( X-DRIVE ) OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
19 Maj 18:18 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw X3,automat,gaz-benzin.

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 09:56 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Durrës

BMW X3 OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 09:56 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

SHITET BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 09:56 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
18 Maj 08:17 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Shitet BMW X3

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:05 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 3.0 benzin/gaz Automat super gjendje 4x4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Maj 11:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

BMW X3 xdrive 2.0d Automat

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 07:37 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Fier

OKAZION BMW X3

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 00:11 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Bmw.5 euro.

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 03:28 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Vlorë

BMW X3 M-Power

17 700 EUR

15 Maj 21:06 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 viti 2010 benzine+gaz

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:53 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 Viti Prodhimit Fundi 2019 2.0 Benzine 151.000 KM

37 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 22:57 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2.0d x-Drive 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 21:20 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Pogradec

Bmw X3 - 3.0D !!!!!! 4700€ !!!!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 15:49 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

��BMW X3 2.0 XDRIVE 2012 ��

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:11 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione