Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Auris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Auris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 14:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota auris motorr 1.4 nafte viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:06 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Auris 1.4 benzin 069 64 09 500

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

\\TOYOTA AURIS - FULL OPTION//

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Diesel 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet 1.4 nafte 069 64 09 500

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet toyota auris 1.4 nafte

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota Auris 2.0 nafte Manual 6+R me dogane

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

Toyota Auris 2.0 nafte Manual 6+R me dogane

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2.0D4d

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet toyota auris 2012 hibrid automat

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:03 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2015 1.8 Hybrid������

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:03 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2018 1.8 Hybrid��

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:59 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:57 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:57 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris Automaike

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris -2011-1.4 nafte

6 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:48 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

toyota auris 1.4 tdi viti 2008

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Auris2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

������������Toyota Auris Automat������������

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Elbasan

Toyota auris 1.4 nafte 2010����

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL D-4D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota auris motorr 1.4 nafte viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft viti 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:23 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris automat 1.4 naft 4800€ (dis) 0694449910

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:18 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

ZVICRA OKAZION AURIS HIBRIDE

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota auris automat

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:23 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyots Auris 1.4 Nafte Manuale

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D NAFT MANUALE 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 AUTOMAT FULL

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008 AUTOMAT FULL

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:16 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

AURIS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS HYBRID

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris 1.6 BENZIN AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:22 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota Auris Automat 100 mij klm

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:17 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION auris automatike nafte 1.4, viti 2008

5 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.8 Hybrid Active 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.8 BENZIN Hybrid 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:20 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Okazion Toyota -Auris 1.4

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:20 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''MANUALE' 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

toyota auris//2014//1.6 benzine

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 05:22 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Jeni duke kërkuar për Toyota Auris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Auris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Auris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Auris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione