Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alhambra , 341
Altea , 724
Arona , 3
Arosa , 96
Cordoba , 326
Exeo , 22
Ibiza , 1659
Inca , 19
Leon , 865
Malaga , 1
Marbella , 2
Toledo , 221

Mijera njoftime per Seat ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:00 Makina , Tiranë

Shitet Seat AlteaXL

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:49 Makina , Durrës

Seat ibiza

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:41 Makina , Elbasan

Shitet seat benzin gaz letra 1 vit 1999 euro

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea 1.6 Benzin

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:35 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 Dyqani Makina , Fier

Seat Leon 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte 2007 ✅️ Automat✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Makina , Berat

Seat Ibiza Automat 1.4 Benzine

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:03 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:03 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:48 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:29 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:29 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:28 Makina , Fier

SHITET SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:26 Makina , Shkodër

Seat Arosa

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.2 benzine/gas

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 TDI VITI 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 Makina , Tiranë

Seat Altea Edition

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Seat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Lushnjë

Seat Altea

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Seat Altea 1.9 TDI

3 500 EUR

Sot 07:34 Makina , Kukës

Seat Altea 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

Seat Ateca 2.0 Diesel -23

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

Seat Toledo

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.9 nafte

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:35 Makina , Tiranë

Seat Leon

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA 1.6 BNZ/GAZ MANUAL !!!!!!!

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Makina , Fier

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:06 Makina , Fier

Shitet Seat Altea XL

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:08 Makina , Vlorë

SEAT ALTEA XL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:59 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:58 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Leon, Automat, 2011, Nafte, Cel: 0692126959

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Makina , Durrës

����SHITET SEAT LEON SPORT 2.0 AUTOMAT ����VITI 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47 Makina , Tiranë

Okazion Seat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:15 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:10 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2010 1.2 benzin 69cv

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:01 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea Style viti 2011 1.6 tdi 105 CV

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:44 Makina , Berat

Seat Ibiza

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:42 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:39 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:37 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.2 Benzin Gaz 2009-LETRA SAPO PAGUARA

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 23:48 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 21:24 Makina , Kavajë

SEAT IBIZA 1.2 BENZINE AUTOMAT ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 19:47 Makina , Shkodër

Seat ibiza 1.4 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 13:21 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:21 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kerkuar per Seat ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat ne Shitje


Keni Seat te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione