Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 21:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

Penthouse : 4+1+2wc +4 GARAZHE +85k€ Investim (Astir)

245 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:22
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet super Audi Q5 !!!

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:21
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:52
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION

6 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 10:03 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.8 NAFTË MANUAL VITI 2005… OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Makina , Tiranë

GOLF 5 MANUAL 1.9 NAFTE VITI 2005 … SUPER OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 kati pare 42,000 EURO Te Mali Robit

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:00 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:00 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Apartamente , Durrës

okazion Shitet apartament 1+1 kati pare Te Mali Robit

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:58 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Kavajë

Okazion ML 350 Nafte nga SHBA

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:57 Makina , Fier

W204 C200cdi (2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:57 Makina , Vlorë

Okazion 15.500 € Mercedes Benc E Clas 220 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:55 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:54 Apartamente , Tiranë

OKAZION!Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit!

239 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:53 Makina , Tiranë

Okazion TIGUAN

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

Audi Q5 2010 naft 2.0 okazion 13800 euro ska diskutim

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Okazion

4 EUR

Sot 09:50 Makina , Tiranë

Volvo 2008 benxin gaz 2.5 okazion 8500 euro okazion

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 Makina , Tiranë

BMW X6 2011 Benxin 3.0 full mundesi nderrimi 16500 mij euro

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 Makina , Tiranë

Polo 2007 naft 1.4 okazion 4000 mij euro ska diskutim

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:48 Makina , Fier

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:47 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 Makina , Fier

SHITET VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

Sot 09:46 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Lushnjë

OKAZION FIAT CROMA

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Fier

BMW X5 M VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2011 Super Gjendje Okazion 6800

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT ALTEA XL

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

FORD KUGA AUTOMAT 2011 2.0 NAFTE

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:45 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A8L

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Fier

SUPER OKAZION I SHPEJT!! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Elbasan

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:44 Makina , Fier

SHITET AUDI A8L

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S-CLASS OKAZION

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

AUDI A8L OKAZION

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione