Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Rav 4 ne Shtije | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Rav 4 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.13 Maj 17:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Okazion - Shitet Rav 4 e modifikuar ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:20
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 15:02
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA RAV4 2004, 2.0 NAFTE, MANUALE

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 17:27
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:54 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Rav 4 2.2 nafte manual

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:49 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Auto fortuzi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:40 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 2.5 BENZINE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota rav 4

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

Toyata rav4 nderrohet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:15 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota rav 4

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 D4D 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:04 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4 2.2 Diesel

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:57 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHitet Toyota Rav4 2014 Me 54000KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4 D4D 2009 4x4

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berat

OKAZION. TOYOTA RAV4 2011

8 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Gjirokastër

Toyota Rav4

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2.2 Naft D-4D

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Makine familjare jo makine tregu!!! Toyota Rav4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 19:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

❌ TOYOTA RAV4 - 2.2 Nafte D4D - 2012 - KAMBIO MANUALE❌

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:02 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Shitet Toyota RAV4 2015 Limited Edition

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:11 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Benzine/Gaz SE AWD 2018

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:55 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Urban Cruiser- Viti 2009- Nafte 1.4- Manual- 6200€

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOTOTA RAV 4 NAFT MANUAL (gjermania)

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Sarandë

Toyota rav4

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

shitet Toyota Rav 4 AUTOMAT “OKAZION”

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL D4D

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 14:07 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

����Toyota Rav4 2.0 benzine Automat (Zvicra)����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

TOYOTA RAV4. 2.2DIESEL. AUTOMAIKE. 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV4 me gaz 3300€

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Rav 4

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:46 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota RAV 4 - Limited edition

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

TOYOTA RAV/4 - 2.2 D-CAT / EXPLUZIVE MODEL FULL IMP ������

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4 2011 2.2 Nafte Automatike 43.000Km

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:19 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 2006 NAFTE 2.2 MANUALE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav 4 viti 2007 2.2d 159cv

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

OKAZION.TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kukës

Toyota RAV4

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Toyota Rav4 2010 2.2d Kambio automatike 9500€

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

❌❌OKAZION TOYOTA RAV 4 BENZINE❌❌

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:59 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav 4

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV 4 AUTOMAT2.2 NAFTE "FULL" 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:22 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

TOYOTA RAV 4,,2.2 NAFTE,4×4,,VITI 2008 SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:20 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 NAFTE''AUTOMAT'' 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:04 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota rav4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Shitet toyota rav 4 viti 2007 start - stop full

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota rav4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Rav 4 në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Rav 4 në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Rav 4 ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Rav 4 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Rav 4 ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Rav 4 shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione