Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 1284
Ford , 403
Audi , 323
Opel , 274
BMW , 195
Toyota , 168
Fiat , 167
Renault , 112
Peugeot , 110
Citroën , 94
Nissan , 63
Land Rover , 59
Alfa Romeo , 58
Smart , 42
Hyundai , 39
Seat , 37
Mitsubishi , 37
Lancia , 21
Volvo , 20
Porsche , 19
Chevrolet , 15
Mazda , 13
Chrysler , 13
Suzuki , 13
Jeep , 13
Honda , 10
MINI , 9
Jaguar , 9
Daewoo , 9
Škoda , 8
Ssangyong , 7
Kia , 6
Rover , 6
Dodge , 4
Cadillac , 3
Acura , 3
Saab , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Lincoln , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:34
Linku:
Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3.0TDI FULL ‼️PANORAMIC

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:55 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

9 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Makina , Fier

OKAZION Benz c klas 300 4matic benzin look amg

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 Makina , Fier

OKAZION OPEL ASTRA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Makina , Fier

Shitet super Audi q7 okazion

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ Ford Fusion + 1.4 Benzin Automat 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2013 BEHET 100 % GAZ

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 Makina , Fier

OKAZION BMW X5 3.5d VITI 2015 M-PACKAGE SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:27 Dyqani Makina , Fier

Citroen C4 1.6 naftë OKAZION !!!!!!!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:25 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:25 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:21 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Makina , Fier

��Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic��

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina , Fier

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:18 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 4.8S TURBO BENZIN 2012 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 Makina , Fier

BMW 120 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:55 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Fier

citroen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:02 Makina , Fier

Okazion

2 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 Makina , Fier

❌OKAZION❌ML-320 BLUETEC

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:43 Makina , Fier

Shitet E 350 CDI 4 matic

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Makina , Fier

Shitet A 200 CDI 2016 Manual

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:28 Makina , Fier

Okazion‼️

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:13 Makina , Fier

MERCEDES E250d BLUETEC 2015 OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Makina , Fier

SHITET AUDI Q5

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:46 Makina , Fier

ML350 Bluetec LOOK AMG LiNE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:01 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:19 Makina , Fier

Okazion Ford fiesta titanium

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 Makina , Fier

X5 3.5 DIESEL 2017 SUPER MEGA SUPER FULL SHITET+NDRROHET

111 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:16 Makina , Fier

OKAZION Jeep grand cheroke

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:34
Linku:
Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3.0TDI FULL ‼️PANORAMIC

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Makina , Fier

Ford Mondeo❗️❗️okazion❗️❗️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Makina , Fier

Peugeot

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Fier

Okazion Ford

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:33 Makina , Fier

Okazion!! Renault Megane , Viti 2012 , Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:33 Makina , Fier

Okazion !!! Opel Insignia 2014 Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:33 Makina , Fier

Okazion!!!Golf 6 Viti 2010 Benzine Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 Makina , Fier

Super Okazion Bmw 528i

13 200 EUR

Dje 19:18 Makina , Fier

��Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic��

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione