Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Adam , 25
Agila , 353
Ampera , 2
Antara , 526
Arena , 4
Ascona , 8
Astra , 7371
Calibra , 13
Campo , 24
Combo , 274
Corsa , 6682
Frontera , 231
GT , 19
Insignia , 575
Kadett , 26
Manta , 3
Meriva , 2008
Mokka , 33
Monterey , 22
Monza , 1
Movano , 62
Omega , 63
Rekord , 7
Senator , 2
Signum , 163
Sintra , 22
Speedster , 2
Tigra , 246
Vectra , 1644
Vivaro , 168
Zafira , 3881

Blej Opel ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31
Linku:
Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

Opel Antara 2.2 diesel full opsine viti 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:17 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

Shitet opel agila 1,2 benzin automat 2010 jorobotike

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:17 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

Shitet opel agila 1,2 benzin automat jo robotike 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - 4500 Euro

4 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:51 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vlorë

������������ Opel Combo 1.7 diesel

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��OPEL CORSA AUTOMAT GJENDJE PERFEKT 1.4 BENZINE��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 1.9 nafte ( automat)069 64 09 500

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:33 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Opel meriva

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7 naft manual 2006 letra 1 vit sapotarguar

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km sapoardhur

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Benzine-Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Vlorë

Opel Antara 2013 2.2 naft

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:00 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra j

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

opel astra 1.7 naft viti 2015 manual me dogan super gjendje.

4 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:23 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Tropojë

Opel Signum 3.0 CDTI i sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 2012

3 780 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

U shit✅Opel Corsa ����

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Durrës

Opel insignia 2.8 benzin Gaz

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

U shit✅Opel Zafira ����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

2010 INSIGNIA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:53 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

opel meriva 1.3 naft viti 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:48 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

opel 1.3 naft viti 2012

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:48 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel 1.2 benxin viti 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:42 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

Opel astra 1.7 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

Opel Antata 2012 Automat

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

super gjendje 069 864 0119

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet Opel Corsa 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION, 2012 OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:02 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gramsh

Opel corsa

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Librazhd

SHITET OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra viti 2014 nafte super gjendje

4 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Makina  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Tiranë

Opel Grandland X 2.0 turbo 2018

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Opel.⛔️��.OKAZION��⛔️

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.2 diesel viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

OPEL ANTARA

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkodër

Opel 1.6 benzine

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Opel antara- 2012 - manuale - 2.2 nafte - krah anglez.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Berat

Opel zafira 1.6 benzin-gas viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Njoftimet per Opel në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel nga modelet e ndryshme si Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel ne MerrJep.al


Keni Opel që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione