Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 2661
VW Volkswagen , 1351
Ford , 961
Opel , 713
Audi , 669
BMW , 469
Fiat , 417
Renault , 281
Toyota , 245
Volvo , 220
Peugeot , 212
Citroën , 204
Hyundai , 152
Smart , 142
Nissan , 106
Land Rover , 103
Seat , 86
Lancia , 86
Chevrolet , 50
Alfa Romeo , 49
Daihatsu , 43
Mazda , 39
Jeep , 39
Kia , 33
Škoda , 33
Chrysler , 32
MINI , 32
Mitsubishi , 28
Jaguar , 27
Honda , 24
Porsche , 21
Dodge , 20
Suzuki , 19
Ssangyong , 15
Daewoo , 15
Cadillac , 9
Rover , 9
Lincoln , 6
Dacia , 5
Saab , 4
Hummer , 3
Corvette , 3
Artega , 2
BAIC , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 22:29
Linku:
Makina , Durrës

Okazion 24ore!! 18000€

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:26
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES BENZ S-350 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! Golf 6 1.6 Benzin/Gaz Fabrike Super Gjendje!!

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:09
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 13:35 Makina , Durrës

Range rover sport okazion

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:29 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

Makina Me Qera

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:03 Makina , Durrës

OKAZION FORD MAVERICK 2.0 GAZ BENZIN 2004 4×4

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Makina , Durrës

OKAZION RANGE ROVER SPORT 2015 NAFTE 3.0

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Durrës

❌️ OKAZION❌C220 CDI 2008 NAFTE AUTOMAT me Baxho ❌️

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Durrës

Okazion mini cooper 1.6 naft super ekonomike

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 Makina , Durrës

Okazion

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Makina , Durrës

Opel astra G gaz benzin okazion

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E-class 2010 Okazion

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

OKAZION B.CLASS BENZIN/GAZ,AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

Okazion 1950 euro gaz benzin

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:22
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! Golf 6 1.6 Benzin/Gaz Fabrike Super Gjendje!!

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Dyqani Makina , Durrës

Okazion

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:40 Makina , Durrës

Toyota Aygo 1.0benzine 2011 manual 50kw shofere te rinj

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:34 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

OKAZION BMW X3 VITI 2008 2.0 NAFTE MANUAL DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Makina , Durrës

Audi A3 1.4 tfsi. 2013 OKAZION 11500 euro ��������

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN/GAS VITI:2009 AUTOMATIKE

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMATIKE VITI:2011 FULL OPTION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

E CLASS 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2009 218.000 KM

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

E CLASS 250 NAFT AUTOMATIKE VITI:2011 FULL OPTION

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A3 1.6 NAFT VITI:2010 163.000 KM ORIGJINALE

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI:2006 NGA GJERMANIA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion C300 look 63 AMG 4Matic 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C300 4 Matic 2012

9 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Okazion Audi A8 3.0T 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 7 euro Dita)

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Benzine (4x4)

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 look 2012 okazion in

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina , Durrës

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 Makina , Durrës

Super Okazion

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Makina , Durrës

Super Okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:36 Makina , Durrës

Okazion Jeep 2.4Benzin Gaz Super Ekonomik

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 Makina , Durrës

Okazion Fiesta 1.4 Benzin Gas

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

OKAZION E350

77 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

����SUPER OKAZION GLE 350 D COUPÉ 46.900€����

46 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:02 Makina , Durrës

Okazion Hyundai I 20 i sapoardhur. viti 2010 Benzin Gaz 1.2

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Okazion Shitet VW Passat 2.0 Nafte viti 2007 me dogane

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Durrës

okazion e class 280 benzin gas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione