Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Ibiza ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime per Seat Ibiza ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Ibiza te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:02 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:09 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,4 nafte okazion shitet shpejt 2,2€

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:09 Dyqani Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:49 Makina , Durrës

Seat ibiza

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:41 Makina , Elbasan

Shitet seat benzin gaz letra 1 vit 1999 euro

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 Makina , Berat

Seat Ibiza Automat 1.4 Benzine

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:03 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:03 Makina , Lushnjë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:48 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.2 benzine/gas

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:12 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 TDI VITI 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:27 Makina , Fier

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:10 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2010 1.2 benzin 69cv

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 11:44 Makina , Berat

Seat Ibiza

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:37 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.2 Benzin Gaz 2009-LETRA SAPO PAGUARA

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 23:48 Dyqani Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ME DOGANE NE GJENDJE 10/

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 21:24 Makina , Kavajë

SEAT IBIZA 1.2 BENZINE AUTOMAT ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 19:47 Makina , Shkodër

Seat ibiza 1.4 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 10:34 Makina , Durrës

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:34 Makina , Elbasan

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:34 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:17 Makina , Fier

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 01:16 Makina , Fier

Shite

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 17:28 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
21 Sht 12:30 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 08:07 Makina , Tiranë

Seat ibiza 1.9 tdi 2008 224mije km orgjinale

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 14:09 Makina , Kukës

Shitet Seat Ibiza

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Seat Ibiza

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:03 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
17 Sht 22:02 Makina , Vlorë

SEAT IBIZA OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
17 Sht 18:38 Makina , Tiranë

Seat Ibiza

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 13:11 Makina , Tiranë

Shes Seat Ibiza, manual, 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Sht 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA, VITI 2011, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.2 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
16 Sht 08:24 Makina , Tiranë

0696434119

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 20:20 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA 1.4TDI

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 02:58 Makina , Fier

Shitet okazion

3 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 17:20 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Sht 17:44 Makina , Krujë

Seat ibiza

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 13:49 Makina , Tiranë

Seat Ibiza 2008 Gaz-benzin ☎️0685294231

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 10:44 Makina , Korçë

Seat Ibiza 2007

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 10:37 Makina , Korçë

Shitet Seat Ibiza

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 15:57 Makina , Tiranë

Seat Ibiza 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 01:54 Makina , Elbasan

Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 15:54 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 17:28 Makina , Vlorë

Seat ibiza sc cupra

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Sht 14:37 Makina , Elbasan

4000€ padiskutushem

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 18:04 Makina , Tiranë

Shitet SEAT IBIZA 1.4 Benzin-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kerkuar per Seat Ibiza ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Ibiza ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Ibiza me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Ibiza ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Ibiza ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Ibiza ne Shitje


Keni Seat Ibiza te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione