Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Meriva ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Meriva ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Meriva te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Meriva dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 21:12 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

opel meriva 2012 1.3 naft

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:47 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Lezhë

Shitet Opel Meriva 1.7 nafte

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

OPEL MERIVA OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

SHITET OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OKAZION OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Shitet Opel Meriva

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Opel meriva

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Lushnjë

Opel Meriva 1,7 TDCI Automat Klima

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Okazion Opel Meriva 1.4 Benzin-Gaz viti 2009

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:31 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkodër

Meriva automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkodër

Meriva 1.7 nafte

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik Pa Dogan

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:26 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:22 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:22 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

SHITET OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:22 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 20:52 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Shitet opel meriva 1.7 nafte

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 20:28 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 20:24 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 16:43 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 16:21 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vlorë

OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 19:56 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:38 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kukës

����Opel meriva Automat ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:37 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Shitet - makin

15 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 13:51 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Shitet Opel

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 23:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Oepl Meriva ❌1.3 Nafte ❌

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 21:28 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Korçë

OPEL MERIVA 1.4 Benzine - Gaz

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 06:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel meriva 2007 1.3 naft

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:35 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Shitur! ✅

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 17:05 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OKAZION 2000€ OPEL MERIVA 2006 MOTORR 1.7 CDTI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 04:08 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel meriva okazion

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 10:52 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Lushnjë

Opel meriva

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 16:20 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 BENZINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 11:40 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.3 diesel

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 09:23 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

OPEL MERIVA 1.8 BENZIN/GAZ KAMBJO AUTOMATIKE 2008

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 22:52 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Opel meriva 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 19:50 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel meriva

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:55 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

SHITET OPEL MERIVA

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:59 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 14:32 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

OKAZION SHITET OPEL MERIVA 1.7, 2007, 2700 EURO

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:10 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkodër

Opel Meriva 1.6 Benzin Gaz viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:56 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Elbasan

Opel Meriva

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 04:35 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkodër

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 04:34 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel meriva 1.4 benxin gaz

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 17:00 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 08:41 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Shitet opel meriva 1.4 benzine +gaz viti 2005

16 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 07:45 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Gjej Opel Meriva në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Meriva të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Meriva nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Meriva ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Meriva ne MerrJep.al


Keni Opel Meriva që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione