Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina VW Volkswagen në shitje vetëm në MerrJep.al

Golf , 44098
Passat , 15745
T3 , 113
T4 , 178
T5 , 410
T6 , 118
181 , 46
Amarok , 66
Arteon , 11
Beetle , 322
Bora , 607
Buggy , 6
Caddy , 4061
CC , 1274
Corrado , 1
Crafter , 243
e-Golf , 361
Eos , 71
Fox , 133
ID.3 , 18
ID.4 , 69
Iltis , 2
Jetta , 1461
Käfer , 8
LT , 116
Lupo , 568
New Beetle , 101
Phaeton , 533
Polo , 7418
Routan , 10
Santana , 7
Scirocco , 110
Sharan , 2294
T1 , 15
T2 , 35
T-Roc , 5
Taro , 7
Tiguan , 2573
Touareg , 1897
Touran , 7454
up! , 45
Vento , 41
XL1 , 2

Jeni në kërkim të një Volkswagen që i përshtatet në mënyrë të përkryer stilit dhe buxhetit tuaj? Mos kërkoni më larg se MerrJep.al!


Nga seria ikonë Golf TDI/ Golf VII te Passat 2.0 TDI i besueshëm dhe VW Touran, VW Tiguan dhe Touareg sportiv, gjetja e Volkswagen-it tuaj ideal nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Zhytuni në inventarin tonë të larmishëm sot dhe zbuloni udhëtimin e përsosur që përputhet me nevojat dhe preferencat tuaja!

Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Golf 5 1.9 Nafte Manuale ����

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion Automat DSG Zvicra ����

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2014 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

��2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN POLO R-LINE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET OKAZION VW Golf 7 2.0 TDI Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

✅HYBRID✅JETTA✅2013✅120 mij km

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❇️ WOLKSWAGEN TIGUAN

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TSI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Wolsvagen Tiguan Highline 2.0 Nafte, Automat, Super Gjedje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi (Zvicra)

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

## shitur ## Volkswagen Touareg 3.0 Tdi swiss edition

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Volkswagen Tiguan 2.0 Tsi 2016

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 motorr 2.0 TDI 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

VW Caddy, VW Jetta, VW Golf, VW Passat në shitje


Kërkoni "Volkswagen në shitje" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të larmishme modelesh VW për të gjetur përputhjen e përsosur për stilin tuaj të jetesës. Nga VW Caddy praktike te VW Jetta elegant dhe nga kompaktja VW Polo te seria ikonike Golf (VW Golf 5, VW Golf 7 1.8, Golf 8 1.9 apo dhe Golf 6 2.0), ka një Volkswagen për çdo shije dhe preferencë në platformën tonë. Plus, me opsione si Passat CC elegant full option dhe Volkswagen Tiguan 2.0 viti 2010, do të keni shumë zgjedhje për t'u marrë në konsideratë.

Makina okazion: VW Passat Jetta dhe Tiguan 2005


Zotërimi i një Volkswagen duhet të jetë i aksesueshëm për të gjithë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë opsione të përballueshme që i përshtaten çdo buxheti. Pavarësisht nëse kërkoni një VW Passat të lirë për t'ju sjellë nëpër qytet ose një Tiguan 2005 me ulje për udhëtimin tuaj të ardhshëm familjar, do të gjeni çmime konkurruese dhe oferta të pakrahasueshme në MerrJep.al. Filloni kërkimin tuaj sot dhe zbuloni Volkswagen të reja ose të përdorura me një çmim që do t'ju pëlqejë.

Kambio automatike apo kambio manuale?


Preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë nga personi në person. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë makina VW Volkswagen me kambio automatike dhe makina manuale për të përmbushur nevojat tuaja specifike. Edhe nëse preferoni komoditetin e një kutie ingranazhi automatik ose kontrollin e një transmetimi manual, do të gjeni modele VW që i përshtaten stilit tuaj të drejtimit në platformën tonë. Shfletoni listat tona dhe zgjidhni llojin e transmetimit që i përshtatet më së miri preferencave tuaja.

Gjeni makina VW Volkswagen në shitje sot!


Mos e humbisni mundësinë për të gjetur Volkswagen-in tuaj të ëndrrave në MerrJep.al. Jeni duke kërkuar për një makinë kompakte qyteti apo një automjet familjar të gjerë? Webfaqja jonë ka gjithçka që ju nevojitet për t'i bërë realitet ëndrrat tuaja Volkswagen. Kërkoni "Volkswagen në shitje" ose llojin e modelit që dëshironi, si përshembull "Volkswagen Golf 7 në shitje", sot në MerrJep.al dhe nisni udhëtimin tuaj me Volkswagen plot besim!

Shisni Volkswagen-in tuaj në MerrJep.al


Gati për të ndarë rrugët me Volkswagen-in tuaj? MerrJep.al ofron një mënyrë pa probleme për të shitur makinën tuaj dhe për ta kthyer atë në para! Platforma jonë ofron mundësinë e përsosur për të gjetur një pronar të ri për Volkswagen-in tuaj. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto, jepni detaje rreth markës, modelit dhe gjendjes së makinës suaj, shkruani një përshkrim, ku përfshini të dhënat e makinës suaj, përshembull “Passat 2012 në shitje”, shitet VW Passat 2007,"Volkswagen ID 6 në shitje", "Volkswagen Polo në shitje", "shitet Golf 4" dhe vendosni çmimin tuaj të dëshiruar.


Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit dhe audiencën e gjerë, ju do ta keni Volkswagen-in tuaj të listuar për shitje në Tiranë apo gjithë Shqipërinë brenda një kohe të shkurtër. Filloni tani falas procesin e shitjes dhe gjeni makina të lira Volkswagen në MerrJep.al!
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione