Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz S 550 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz S 550 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 12:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes benz s550 4matic

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES S550L FULL

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

❗️Shitet Me Cmim Okazion S 550 Viti 2011 ❗️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

S Klas 550 2014 luk AMG 63

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S klas 550 luk AMG 2020

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-08 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

Benz S550 4matic Bi-Turbo viti 2013❗️(Mundesi Nderrimi)❗️

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes-Benz S-550 AMG LOOK 4 MATIK FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

SHITET S 550 BENZINE 2015 FACELIFT 2020����

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

‼️24.999‼️ OKAZION

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S Class Lungo

36 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET-NDRROHET

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

shitet 0683655766

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Sclass V8 Biturbo

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Okazion Mercedes S550

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

Shitet Mercedes Benz S550 Lungo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Korçë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
25 Maj 12:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet S-class 550 Benzin+gaz VITI 2011 FULLL

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

S550 SHITET/NDRROHET +/-

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Maj 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet s class 550 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 06:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES S550 - LUNGO - DESIGNO - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes Benz S class

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

2010 Mercedes-Benz S-Class S 550 4MATIC

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 04:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

2010 Mercedes-Benz S-Class S 550 4MATIC

18 500 EUR

18 Maj 10:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MB S CLASS LOOK MAYBACH FULL PEFRECT

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 17:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Okazion shitet-nderrohet S550 Benzin -Gaz 13499€ 0688829141

13 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet s550 2008

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Benz S550 lungo 2010 benzine-gas

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 13:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes benz S550 vitit 2015 per vetem 24.000€ der durres

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet s class 550 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:55
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Okazion

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES S550 FULL

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES S550 FULL

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Benz e klas 5.5 benzin fullllllllllll

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S550 L 2010 - Full Option

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet S 550 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Maj 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes Benz S550L

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️78.500KM‼️ S550 DESIGNO VITI 2017 LOOK AMG 2020

49 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Okazionnnnn S cklase 550 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz S 550 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione