Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 250 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz GLK 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

����Mercedes Glk Amg Line Panorame 250cdi Zvicra

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

2014 Mercedes-Benz GLK250 BlueTech 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

2013 Mercedes-Benz GLK250 BlueTech 4Matic

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET GLK 250 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

U SHIT ✅ Mercedes Benz GLK 250

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Glk 250 Okazion

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 AMG LOOK FULL FULL OPTION PANORAMIKE

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 DIESEL BLUTEC AMG LOOK FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

MERCEDES BENZ GLK 250

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

‼️Mercedes Benz GLK 250‼️

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

BENZ

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes-Benz Glk 220 ����

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

❌OKAZION❌ GLK250 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 250

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz GLK250 CDI 4 MATIC , 15300 Euro

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Maj 21:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Kavajë

Shitet Okazion

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Shkodër

Shitet Glk

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 BLUETEC

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 11:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes GLK 250 Nafte, 15500 Euro i diskutueshem

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz GLK 250

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 AMG Line Viti 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

����Mercedes Glk Amg Line Full Panorama 250 cdi 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Glk 250 okazion

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 08:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET GLK 250 NAFTE FULL��

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 2.2 NAFTE VITI 2016 SUPER GJENDJE ���� ����

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

GLK 250 Bluetec full panoramic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 16:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Krujë

Mercedes

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK•Viti 2013•220 Naft•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

shitet GLK250 blutec

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz GKL 250 BLUETEC 4Matic

15 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

OKAZION, URGJENTE. Shitet Mercedes Benz Glk 250

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 bluetech

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Benz Glk

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz Glk 250 BLUETEC 4Matic

15 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 12:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes benz GLK

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 4MATIC 2012 ����

10 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 AUTOMATIC NAFTE

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

❌OKAZION❌ GLK250 2014

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 20:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes GLK 250 CDI BlueTec AMG-Line 4Matic Zvicra ����

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 10:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Gjirokastër

Super full Glk

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES GLK AMG Line

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
25 Pri 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

❌OKAZION❌ 2014 GLK250

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 17:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

����Mercedes Benz GLK ����

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz GLK 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione