Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Shitet në Shqipëria

RS-modele , 107
S-modele , 536
TT , 194
100 , 45
200 , 53
80 , 197
90 , 13
A1 , 90
A2 , 334
A3 , 7639
A4 , 12853
A5 , 1493
A6 , 8464
A7 , 775
A8 , 2107
Allroad , 148
Cabriolet , 28
Coupé , 5
e-tron , 2
Q3 , 154
Q5 , 1138
Q7 , 1266
QUATTRO , 55
R8 , 18
RS7 , 13
RSQ3 , 3
S1 , 2
S7 , 18
SQ5 , 67
V8 , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Audi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 3.5 Quattro, viti 2015, 159.000 km

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 Okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 (PREMIUM PLUS ), S-LINE ,2014 ,SHUME E PASTER!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:54
Linku:
Makina , Durrës

��Shitet Audi A6 Viti 2013 2.0TFSI 8G��

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:16
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 BENZIN S-LINE FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:43 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 Makina , Tiranë

Okazion Audi A4 Avant Quattro 2.0 benzine- super gjendje!!

6 210 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 Makina , Durrës

Audi A8 Lungo

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI, S-line, Manual, 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0T 2010 OKAZION!!!

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

Audi A4 s-line 3.0 Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFTE

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Audi Q3 2.0TDI QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:28 Makina , Durrës

Audi 3.0 TDI Quatrro, 4x4, Automat, 2008,

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 TDI, Automat, 2006, Panorama

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 FULL I RI

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:19 Makina , Fier

AUDI A7

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Audi A3 TDI 2.0 Sportback

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 Makina , Durrës

Audi a3

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q5 PREMIUM

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:12 Makina , Elbasan

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

AUDI Q5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Audi a6

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:12
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Audi A4 Avant 2.0 tdi 2018 S-line

27 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:12 Makina , Fier

Audi A6 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q8 S Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

Audi Q3 automat 2016

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 Makina , Lushnjë

��Audi A4 ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

Audi A8 2011

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

Okazion 15800€❗️Audi A8L 4.2 2011

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7 Gjendje shkelqyer!!!

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 Makina , Lushnjë

Shitet/Nderrohet!!audi a3 viti 2006 nafte 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Sline quattro 2.0 TFSI Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:41
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2.0TDI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q7

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 Makina , Përmet

Shiten dhi rrace

150 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Audi A1

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:23 Makina , Fier

Audi A7 Look 2016, Motorr 3.0 Nafte, Mundsi Ndrrimi...

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:11 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Automat Panoramik

6 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Durrës

Audi A7

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:11 Makina , Durrës

Audi Q5

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 Makina , Durrës

A6 Quatrro Premium 3.0

16 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

Audi A6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

AUDI A8, 2013, 3.0 NAFTE

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

❌AUDI Q5 - 2.0 Nafte - S-line - 2011 - AUTOMATIKE - QUATRRO❌

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 Tdi

12 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

***AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT -06 Super gjendje full options***

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione