Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje në MerrJep.al: Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3 dhe modele të tjera

RS-modele , 125
S-modele , 630
TT , 208
100 , 46
200 , 57
80 , 206
90 , 16
A1 , 128
A2 , 355
A3 , 9551
A4 , 14924
A5 , 1993
A6 , 11189
A7 , 1252
A8 , 2951
Allroad , 164
Cabriolet , 28
Coupé , 6
e-tron , 9
Q3 , 321
Q5 , 2035
Q7 , 1707
QUATTRO , 92
R8 , 16
RS7 , 20
RSQ3 , 5
S1 , 2
S7 , 23
SQ5 , 134
V8 , 13

Po kërkoni të blini një Audi? MerrJep.al ju ndihmon! Me një përzgjedhje të gjerë modelesh Audi të disponueshme, duke përfshirë Audi A3 2.0 naftë, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q3, Audi Quattro dhe më shumë, ju do të gjeni udhëtimin e përsosur që i përshtatet stilit dhe buxhetit tuaj në platformën tonë: MerrJep.al ka plot makina Audi në shitje.Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 55 TDI

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 17:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Durrës

Okazion!!AUDI A6 AllRoad (2011) 3.0 Nafte

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:25
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

venus 4

900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2016 - Audi Q7 3.0 TDI⁣⁣ Quattro “ ABT “

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi A7 Look RS7 Full Opsion...3.0 Nafte Super Gjendje...

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 55 TDI

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 50 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

‼️SUPER OKAZIONN‼️

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 cmim okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2 Nafte

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A7 PRESTIGE(S-Line) - 2013

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi A7 Look RS7 Full Opsion...3.0 Nafte Super Gjendje...

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 25TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Dinamic 2.0 Nafte

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Okazion

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 quattro ����

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2.0 tfsi 2016 Automat ���� full panoram Quatro

15 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI 2014 ���� Kanadaje

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0 Nafte

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0TDi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 2.4 BENZIN + GAZ

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI A4, 2.0TDI, 11/2008 , Automatik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2021 - Audi SQ8 4.0 BiTDI

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2013 - AUDI Q7 3.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2020 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Modele të ndryshme Audi në shitje: Kambio automatike dhe manuale


Nga Audi A1 sportiv tek Audi A7 2014 luksoz, MerrJep.al ofron një gamë të larmishme modelesh Audi që i përshtaten çdo preference. Jeni të interesuar për Audi A4 ikonë? Apo një Audi Q5 4x4 të gjithanshëm? Në MerrJep, do të gjeni një përzgjedhje të gjerë opsionesh për të zgjedhur.

Me fjalë kyçe si "Audi në shitje" ose "Audi A6 2012" në kërkimin tuaj, ju mund të lundroni lehtësisht në listimet tona dhe të gjeni Audi-n e përsosur për ju (një me sedilje me ngrohje ose lëkure ndoshta, xhama te zinj, full panorama ose dhe me sensorë parkimi?).


Në MerrJep.al kuptojmë se preferencat e drejtimit të automjetit ndryshojnë nga personi në person. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë modele Audi me opsione kambio automatike dhe kambio manuale për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Zbuloni një pafundësi makinash okazion


Kur blini një Audi në MerrJep.al, mund të besoni se po merrni makina okazion. Pavarësisht nëse kërkoni makina të përdorura si një Audi A6 2009 në shitje ose për makina të reja si një Audi A5 viti 2010 krejt të ri, MerrJep.al ju ndihmon. Thjesht filloni kërkimin tuaj me fjalë kyçe si "Audi në shitje" për të gjetur Audi-n tuaj në gjendje shumë të mirë sot!

Shisni Audi-n tuaj në MerrJep.al


Keni një Audi për të shitur? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për përdoruesit që të listojnë Audi-t e tyre për shitje. Thjesht krijoni një listë, ngarkoni foto, jepni detaje për makinën tuaj, shkruani një përshkrim si përshembull “Audi A4 2007 në shitje” ose shitet Audi A3 2006 TDI dhe vendosni çmimin tuaj të dëshiruar. Me audiencën tonë të gjerë dhe ndërfaqen miqësore për përdoruesit, ju mund të tërheqni blerës potencialë shpejt dhe me lehtësi. Edhe nëse jeni duke përmirësuar në një model të ri Audi full option ose thjesht kërkoni të shisni automjetin tuaj aktual, MerrJep.al është vendi i përsosur për të gjetur një pronar të ri për Audi-n tuaj.

Nisni udhëtimin tuaj me Audi sot!


Mos e humbisni mundësinë të gjeni makina në Shqipëri me MerrJep.al. Me mjete kërkimi miqësore për përdoruesit dhe një gamë të gjerë opsionesh të disponueshme, ju mund të navigoni lehtësisht në platformën tonë dhe të gjeni Audi-n e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja. Filloni udhëtimin tuaj me Audi sapo të ardhur nga Gjermania, Zvicra, Italia me doganë të paguar dhe taksa të paguara me MerrJep.al.


Në mesin e mijëra njoftimeve, ju mund të gjeni makina Audi sipas nevojave dhe preferencave tuaja duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Audi A6 në shitje”, “Audi A3 2006”, “Audi Q5 2013”,”Audi A4 2007”, Audi A6 2012”, apo “merrjep Audi” për të zbuluar një gamë të gjerë Audi në shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione