Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Punto ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 11:24 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.3

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Punto 1.3 MultiJet

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:49 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:26 Makina , Fier

SHITET FIAT PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:26 Makina , Lushnjë

OKAZION FIAT PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:23 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:42 Makina , Durrës

Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:16 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.9 naft okazion!!

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:17 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto evo viti 2014 1.3 mjt 75cv

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 11:30 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET NAFTE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:18 Makina , Durrës

Fiat Punto Benzine/Gaz Landi Renzo fabrike

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:15 Makina , Krujë

Fiat

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:28 Makina , Lezhë

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:24 Makina , Lezhë

Fiat punto benzin (pjes)

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 18:06 Makina , Tiranë

Fiat punto

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 12:30 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.2 16v

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:03 Makina , Tiranë

Fiat Punto

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 10:20 Makina , Durrës

FIAT PUNTO OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 10:20 Makina , Elbasan

SHITET FIAT PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 22:56 Makina , Durrës

OKAZION Shitet Vetem Per Pak Dit 2.2 €

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 16:23 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
22 Sht 16:20 Makina , Vlorë

FIAT PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
22 Sht 15:25 Makina , Berat

Fiat Punto

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 01:14 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manual Viti 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 21:23 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 Automat benzin gaz

2 450 EUR

21 Sht 11:17 Dyqani Makina , Durrës

FAIT PUNTO 2006 BENZINE/GAZ

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:44 Makina , Vlorë

Shitet/Nderrohet Fiat Punto 1.9 Turbo Abarth Look

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
20 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin viti 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 16:19 Makina , Durrës

FIAT PUNTO OKAZION AUTOMATIKE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 14:00 Makina , Durrës

Fiat punto okazion 2200€ vetem sot

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:02 Makina , Kavajë

Fiat punto 2007 1,2 benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:34 Makina , Durrës

Fiat Punto automat

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 23:03 Makina , Tiranë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 22:19 Makina , Shkodër

Fiat Punto 1.2 benzine

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:46 Makina , Durrës

Makina shitet

140 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 17:11 Makina , Tiranë

Okazon

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:36 Makina , Berat

Fiat Punto viti 2000 , 1.2 benzine

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 11:05 Makina , Librazhd

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 17:47 Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 Nafte Multijet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 15:39 Makina , Tiranë

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 11:42 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.3Multijet

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 10:45 Makina , Tiranë

Shitet per arsye emigrimi

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 10:38 Makina , Tiranë

Fiat Punto OKAZION

850 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:22 Makina , Vlorë

Shitet/Nderrohet Fiat Punto 1.9 Turbo Abarth Look

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
16 Sht 21:54 Makina , Tiranë

Shitet fiat punto

16 Sht 09:00 Makina , Tiranë

Super Okazion Fiat Punto benzin -gaz Viti 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:52 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO NAFTE

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 11:47 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.3 Multijet 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Njoftimet per Fiat Punto në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Punto ne MerrJep.al


Keni Fiat Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione